Skocz do zawartości

Marantz klub

Recommended Posts

9 minut temu, Wing0 napisał:

O Panie ładna tam na dole pojemność? Gry ? ;) Filmy czy muzyka?

Filmy. Kiedyś, kiedy bardziej interesowała mnie kinematografia (z której zresztą nie zrezygnowałem 😁)i był ze mnie niezły pirat (wiem, nie ma się czym chwalić). Dziś wszystko jest dostępne na serwisach streamingowych ale z dawnych czasów zostało mi sporo mkv-ów i stary ale wciąż sprawny odtwarzacz mede8er. Jeśli zaś chodzi o muzykę - miałem dysk z flakami, nawet takimi hi-res, ale pożyczyłem go sympatycznemu Panu, który sprzedał mi Elaci Vela, wiec korzystam jedynie z tidala i qobuza. 

• 5 months later...

Witam, Mój Marantz pm 6007 grał tak właśnie wieczorem przy cichym słuchaniu, pełny dźwięk, detaliczny z dobrym basem , ba , nawet bardzo dobrym, ten dźwięk mnie zaczarował i .... dupa, pewnego ranka stracił sygnał na chwilę, zaczął "charczeć" i stracił większość mocy, dynamiki, grał jakoś dziwnie i trafił do serwisu, jeszcze czekam ... I też dość szybko się nagrzewał. W międzyczasie kupiłem pm7000n - dobrze gra tylko mam wrażenie że nie takiego "ciepłego" dźwięku na niskiej głośności, mam nadzieję że po wygrzaniu będzie lepiej.

Mój zestaw to Marantz pm 7000n + cd6007+na6006+Wharfedale Diamond 230+qed kable głośnikowe i interconnects. Pozdrawiam.