Skocz do zawartości

Ktore Magnaty quantum


Aniula

Recommended Posts

Dnia 31.10.2020 o 11:36, Aniula napisał:

Witam , ktory model zasluguje na uwage czy zaden sie nie wyróżnia , magnat quantum 725 , 755 ,805. Jak by mogl ktos je opisac bym był wdzięczny. 25m pokuj.  Denon 1912 ale kiedys zmienie.

Magnat Quantum 677 podobno sa bardzo dobre czy te modele co podałem sa lepsze od 677?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Quantumy mają coś czego nie mają inne kolumny.

Zaskakujący stosunek cena jakość.

677 i 725 to ten sam poziom. 725 jest mniejszy ale seria 72x zastąpiła właśnie serię 67x. Jest deczko lepiej kontrolowany bas.

755 gra wyraźnie lepiej i to lepsza seria pod kątem budowy i brzmienia. Nie poci się tak grając.

805 to starsza konstrukcja o znacznie lepszym dzwieku. Bardzo dobry i dokładny sopran który o ile pamiętam był także stosowane w topowym wówczas 10tkach.

Zdecydowanie te jesli budżet pozwala.

Z tym że przy 755 i 805 Denon będzie słabszym ogniwem. Chodź ładnie się zgrywają. Po prostu nie wyciągniesz a z nich wszystkiego

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A monitory 673? Warto się nimi interesować? Jak wypadają na tle konkurencji? Używki kosztują teraz kilka stówek. Nie wiem czy nie będę potrzebował jakichś monitorków jako nagłośnienie do komputera + jakiś SMSL/Topping. Kupiłem do zdalnej nauki kolejny komputer do domu i może by go sensownie nagłośnić? I tak sobie w wolnych chwilach patrzę na używaną "taniochę". Wsród konkurencji jest Aurora 300 (drożej), Heco Victa 302, Magnat 723 i cała masa mniej "forumowych" monitorków typu Quadral, Canton, Tannoy, Mission. itd nie wspominając o różnych pioneerach, technicsach, sony. Jakoś tak w oko wizualnie i opiniowo wpadły mi w ucho Magnaty 673. Warto ?

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...