Skocz do zawartości

Dobry zestaw do 10 000 pln


Jacek82

Recommended Posts

8 godzin temu, Na Temat Audio napisał:

W przypadku tańszych kolumn rekomenduję sprawdzić Audio Physic Classic 3, to również fajne, uniwersalne granie.

Też jestem za audio physic classic 3. Oczywiście to nie PMC 25.21 ale jeśli weźmiemy stosunek jakości do ceny to naprawdę wyborne kolumny. Szkoda, że tak mało polecane na tym forum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dnia 11.12.2020 o 13:43, Na Temat Audio napisał:

Jak duże jest pomieszczenie? 

Anthem zmienia obecnie swoje amplitunery, w przeciągu miesiąca powinna się pojawić nowa seria. Trochę pozmieniali więc może warto zaczekać? W przypadku Twojego salonu zrozumiałem, że maks jaki planujesz to system 5.1? Lepszym wyborem byłby wtedy Anthem MRX540 ( czyli amplituner pięciokanałowy, ewentualnie ze starszych modeli MRX520 ). Co do kolumn, bardzo fajnie z elektroniką Anthema grają na przykład kolumny PMC, model Twenty5.22 . Są nawet produkowane w wersji oak, która kolorystycznie mogła by się idealnie wpasować do Twojego pomieszczenia. Taki system byłby fajnym kompromisem pomiędzy dobrym kinem i odsłuchem muzyki. Z czasem oczywiście mógłbyś rozbudować taki system do pełnego kina domowego 5.1. W przypadku tańszych kolumn rekomenduję sprawdzić Audio Physic Classic 3, to również fajne, uniwersalne granie.

Jeśli pomieszczenie jest duże to w pierwszej kolejności przy rozbudowie rozważyłbym subwoofer by zbudować dobre 2.1.

Pozdrawiam,

Michał

Witam. 

Dziękuję za poradę. Zestaw Anthem MRX i PMC5.22 już gra. I jestem zadowolony a to dopiero stereo. Na centralny planuję PMCtwenty.C jak gdzieś trafię w dobrej cenie. Czy do takiego zestawu na głośniki surround będą pasowały dźwiękowo do kina Monitory Audio Radius 90? Mam naprawdę mało miejsca z tyłu. 

Pozdrawiam

Edytowano przez Sylwester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Bedą jak muszą. Ale szkoda trochę systemu. Bo zacząłeś bardzo dobrze z wysokiego C.

Jesteś ograniczony bo je wkładasz do jakiejś półki?

Może Bronze FX chociaż na ścianę?

Nie muszą. A jakie relatywnie małe kolumny dobrej klasy będą pasować na tył (czarny połysk)? Nie chcę na ścianę, raczej na podstawkach. Myślałem o PMC5.21 ale są dużo za duże. Mam za kanapą 0,5m miejsca.

Pozdrawiam 

Edytowano przez Sylwester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...