Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorz464

Jaka muzyka??

Recommended Posts

Witam. Czy znacie jakąś dobrą, ale wolną muzę (np. titanic) na dyskoteki?? Chodzi mi o "biodrówki" tzn bardzo wolny taniec w parach, łapy na biodra(ewentualnie tyłek) icon_cool.gif bo poproszono mnie o zgranie takiej muzy. Co radzicie? Proszę o tytuły. icon_biggrin.gif

to jest proste posłuchaj wczesniejszych dokonań Celine DIon, MAriah Carey, ale także Seal gra cudowne ballady, Alicia Keys, Whitney równiez

Może jakieś składanki
the best of Love Song
coś tego typu, coś wybierzesz..
wolny to wolny nie warzne czy na imprezie czy na dyskotece czy w domu...superromantico i lajtowe to jest jeszcze Shade

Cytat

...jesli "lapy na tylek", to to powinno byc dobre:

http://www.youtube.com/watch?v=riz6fpiplI4...feature=related
icon_twisted.gif

artur77 no ladny z Ciebie zartownis icon_wink.gif Ale przy tym co podales w linku to co najwyzej mozna zasnac, a tu musi byc chociaz lekki bit aby oddac sie romantycznemu tancu icon_wink.gif

Na przyklad to , tak na marginesie swietny tekst :

https://www.youtube.com/watch?v=hHk-SfOnWbo...AFD1407E11E5ED7

Stary temat, ale nie moglem sie powstrzymac icon_smile.gif Wybaczcie icon_wink.gif

Cytat

Jeśli mam dostawać tak "inteligentne" odpowiedzi to dzięki. Już nie trzeba a kolega artur77 jak chce się bawić to wynaleziono takie coś jak klocki.

Skoro "już nie trzeba" - to zamykam temat, bo to nie miejsce na kolejne tego typu "radosne???" wpisy.

note
z ciebie też "żartowniś". Ripostować na tekst pisany przed 6 laty, to zaczyna być ciekawe ...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować