Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo do 500 zł?


Tom_B

Recommended Posts

Witam, przymierzam się do zakupu wzmacniacza stereo tak do 500 zł. Nie mam pojęcia na co się zdecydować, wzmacniacz lub amplituner raczej używany, sterowanie pilotem, o mocy 2x50-80 W 8 Ω z mocnym basem. Jakieś propozycje?
Mogą być z lat 90/00 , jestem wstanie sam serwisować.

Posiadam kolumnami:  SS-E681V, wzmacniacz TA-AV581.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tom_B mogę śmiało polecić Komis HI-FI Market w Łodzi , Piotrkowska 204 , znajdziesz tam mnóstwo sprawdzonego sprzętu z dobrej epoki audio. Za 500 zł też bez problemu coś wyszukasz. Proponuję przed przyjazdem zadzwonić i się umówić. Na miejscu masz odsłuch i możliwość wypożyczenia do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tomek4446 napisał:

@Tom_B mogę śmiało polecić Komis HI-FI Market w Łodzi , Piotrkowska 204 , znajdziesz tam mnóstwo sprawdzonego sprzętu z dobrej epoki audio. Za 500 zł też bez problemu coś wyszukasz. Proponuję przed przyjazdem zadzwonić i się umówić. Na miejscu masz odsłuch i możliwość wypożyczenia do domu.

Dzięki, ale nie jestem wstanie odwiedzić Komisu, tylko zakup przez internet. Gdyby nie to że wzmacniacz TA-AV581 nie posiada basu na froncie dźwięk płaski (ten typ podobno tak ma) bo ma subwoofer, to bym nie zmieniał.

na froncie siedzi na kanał: tranzystory MP1620/MN2488 (para)|

Na subwoofer siedzi: tranzystory MP1620/MN2488 (para)|

Na centralny 1 kanał + surround 2 kanał siedzi: STK4142II 2x 25W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...