Skocz do zawartości

Kolumny Monitor Audio 500


Yszty

Recommended Posts

Cześć,

Monitor Audio Bronze 500 to udane kolumny o dynamicznym oraz szczegółowym brzmieniu. Warto w tym przypadku postawić na cieplejszy wzmacniacz taki jak Audiolab 6000a czy NAD C356bee. Jeśli brałbyś pod uwagę amplituner to Denon DRA800h bardzo dobrze się z nimi zgrywa. 

W kwocie około 4000zł masz Heco Aurora 700, które zagrają myzykalniej z bogatszą średnicą oraz łagodniejszą górą. Masz także Pylon Audio Sapphire 31, które lepiej różnicują bas i zapewnią szerszą prezentację sceny dźwiękowej. Bardzo dobrze zgrywają się z Yamahą RN803d czy Cyrus One. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie umówienia odsłuchu oraz po wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktore?

Bronze 500

czy

Silver 500

Jaki masz wzmacniacz?

Aha

8 godzin temu, Yszty napisał:

1. Jak się sprawują?

2. Warto kupić dwie nowe sztuki za 4000 zł?

3.  Jaki amplituner/wzmacniacz będzie do nich pasował najlepiej?

1. dobrze. Bronze grają jasniej i twardziej. Silver sa zdecydowanie lepsze ale dwukrotnie droższe.

2. Zagadaj do nas o cene. Dostaniesz tyle samo a możesz je przetestować.

3. Zalezy od kwoty. Magnat MR 780, Atoll IN 80 i 100, cos ciepłego.

 

Zapraszam Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, S4Home napisał:

 

Jeśli o stereo to uwierz że ci rozjaśniłem a nie namieszałem :)

Piotr

Moim pierwszym zamysłem był amplituner V685, za chwile zapowiedzieli V6A i do tego kolumny heco Aurora 700 albo MA bronze 500 i myślałem, że to koniec moich poszukiwań. Wielu z użytkowników forum namawiało w postach do odsłuchu stereo i porownania do AMP wielokanalowego. Tak też zrobiłem i może to był błąd bo teraz jestem na etapie wyboru kolejnych sprzętów (poza V6A dochodzi stereo+gramofon) :) probuje to wszystko jakoś rozszyfrować żeby sprzęty ze sobą gadały i żeby funkcje np sieciowe się nie dublowały w podlaczonych urządzeniach. No wlasnie "namieszałeś" mi tym Magnatem bo musze na nowo sie pochylić nad kolejnym urzadzeniem :) pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, S4Home napisał:

Jeśli masz jakieś pytania, nad czym się zastanawiasz, to po prostu do nas zadzwoń. Wyjaśnimy Ci to szybciej niż tygodnie pisania na forum.

Dodatkowo wypożyczymy sprzet do odsłuchu w domu.

Zapraszam

 

Tak powinienem zrobić już dawno ale w sumie lubie czytać i starać sie zgłębiać wiedzę samemu. Od realnego czasu zakupu dzieli mnie jeszcze jakieś 3 m-ce bo zmieniam w tym czasie mieszkanie. Kolokwialnie mówiąc, nie chciałem nikomu "zawracać d**y" :)

W tygodniu jeśli to nie problem zadzownie żeby rozwiać wątpliwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...