Skocz do zawartości

Wybór odtwarzacza sieciowego


Cezarr

Recommended Posts

27 minut temu, seba3002 napisał:

No dobra, ale czy te DACi poprawią coś w stosunku do tego zaimplementowanego w Nodzie? A jeśli tak to czego mogę się spodziewać? 

Tego Ci nikt nie powie. Może się okazać że ciut mniej detaliczny Dac w Node sprawdzi się u Ciebie lepiej niż szczegółówy Topping. U mnie E30 wpisała się idealnie, ale w niektórych systemach brzmi podobno ostro. Dla mnie Cambridge 100 był bardzo słaby, a są osoby co go wybrały jako lepszego od E30. Nie ma recepty poza odsłuchem u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

3 minuty temu, marcinmarcin napisał:

Może się okazać że ciut mniej detaliczny Dac w Node sprawdzi się u Ciebie lepiej niż szczegółówy Topping.

Ano właśnie, mój obecny wzmacniacz jest dość detaliczny więc wyostrzenie go mogłoby dać niepożądany efekt. Nieco ocieplony Node w połączeniu z marantzem tworzy moim zdaniem udany duet a dodawanie kolejnego elementu na zasadzie "bo ten jest słaby" jakoś do mnie nie przemawia 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, seba3002 napisał:

Ano właśnie, mój obecny wzmacniacz jest dość detaliczny więc wyostrzenie go mogłoby dać niepożądany efekt. Nieco ocieplony Node w połączeniu z marantzem tworzy moim zdaniem udany duet a dodawanie kolejnego elementu na zasadzie "bo ten jest słaby" jakoś do mnie nie przemawia 🙂

A co mamy ci powiedzieć, że DAC za 1000pln spowoduje, że spadną ci kapcie lub koce z kolumn?

Nie wymagaj Bóg wie co za takie pieniądze. Pisać i gdybać sobie możesz do woli, dopiero jak posłuchasz to sam ocenisz czy warto wydać tego tysiaka czy nie.

Dla mnie osobiście to DAC w Node jest dodatkiem gratis do tej aplikacji która jest naprawdę dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, seba3002 napisał:

Ano właśnie, mój obecny wzmacniacz jest dość detaliczny więc wyostrzenie go mogłoby dać niepożądany efekt. Nieco ocieplony Node w połączeniu z marantzem tworzy moim zdaniem udany duet a dodawanie kolejnego elementu na zasadzie "bo ten jest słaby" jakoś do mnie nie przemawia 🙂

Na szczęście masz taką możliwość jak wypożyczenie ze sklepów audio 😋

2 minuty temu, paul klacska napisał:

A co mamy ci powiedzieć, że DAC za 1000pln spowoduje, że spadną ci kapcie lub koce z kolumn?

Dokładnie, ale trzeba przyznać że te nowe dac na AKM poniżej 1k to poziom nieosiągalny dla wielu znacznie droższych konstrukcji sprzed wielu lat. Do tego bezproblemowa obsługa USB. Ja pamiętam jak zrezygnowałem z Teaca bodajże 501 który miał świetne detaliczne brzmienie po coax, a po USB zamulał niemiłosiernie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marcinmarcin napisał:

Dokładnie, ale trzeba przyznać że te nowe dac na AKM poniżej 1k to poziom nieosiągalny dla wielu znacznie droższych konstrukcji sprzed wielu lat. Do tego bezproblemowa obsługa USB. Ja pamiętam jak zrezygnowałem z Teaca bodajże 501 który miał świetne detaliczne brzmienie po coax, a po USB zamulał niemiłosiernie

To samo jest w Heglu, po usb jest tragedia. Aczkolwiek mówimy tu o Node które ma wyjście coaxial , a z tym Hegel to już fajnie brzmi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...