Skocz do zawartości

Problem z Cambridge audio A1 MK3 V2.0


Tomek Wojciechowsky

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, 

piszę do Państwa z pewnym problemem, który narasta u mnie od lat. Aktualnie mam Cambridge Audio A1 MK3 V2.0, który co chwilę się psuje. Problem za każdym razem jest ten sam. 

I naprawa - sprzęt zaczął wydawać co chwilę przeraźliwe dźwięki od buczenia po taki charakterystyczny strzał na końcu, bez względu na poziom głośności. Przestał grać. Włączał się, ale nic nie było już słychać. 

II naprawa - sprzęt niestety nie został naprawiony dobrze, bo po przesłuchaniu jednego krążka znów znów zrobił dokładnie to samo i przestał grać: narastające buczenie, rzężenie i trzask. Dodatkowo nie można było już ściszyć sprzętu - w sensie zawsze grał na minimalnym poziomie, ale grał. 

III naprawa  - zgłosiłem reklamację naprawy i sprzęt został naprawiony, ale włączał się z takim charakterystycznym trzaskiem i po kilku płytach trzasło i znów nic. Pan stwierdził, że brakuje schematów i polutował to tak, że już na pewno będzie to wszystko grało. Pograło chwilę i znów kaszana :(

Czy ktoś z Państwa spotkał się z takim problemem? Czy to może być wina po mojej stronie? Czy to może być problem z napięciem sieciowym? Czy wadliwy model? U poprzedniego właściciela grał normalnie i chwilę służył. 

Oczywiście nie znam się na naprawianiu tego sprzętu, więc oddałem go w ręce kogoś, kto uważałem, że się zna. Niestety bezskutecznie. 

Edytowano przez Tomek Wojciechowsky
dodałem słowo "reklamacja" naprawy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...