Skocz do zawartości

Problem z sparowaniem tv z kinem


Peciej1963

Recommended Posts

Witam jestem tutaj nowy i mam problem może ktoś mi pomoże, chodzi mianowicie o to że mam tv firmy Philips płaski i z tyłu mam wejścia 2xhdmi 1xusb 1xeuro złącze i wejście spdt czyli to cyfrowe na dźwięk w kinie domowym mam same wejście na cincze 1xaux 1xTv/dvd i też wejście na kabel optyczny czyli dźwięk cyfrowy po podłączeniu bezpośrednio tym kablem pod tv oraz kina niewiem co mam właczyc w TV oraz w kinie żeby był dźwięk z tv w kinie może mi ktoś doradzić? 

Wspomnę że kupiłem kabel z eurozłącza na 3cincze podłączyłem pod euro w TV a w kinie pod aux i dupa jak włączę tv i telewizję z dekodera co mam podłączone pod hdmi to się podłącza dekoder pod hdmi i nie ma głosu w kinie tylko z dekodera w TV a ja chce nie mieć w TV tylko w kinie domowym 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię jak najbardziej tylko po podłączeniu kabla pod to wejście kablem optycznym pod wejście w TV spdt out i w kinie domowym po podłączeniu wejściem optical co muszę wybrać na kinie? Jedynie co mogę wybrać to aux dvd/tv i oraz FM czyli radio a gdzie wybrać właśnie z tego wyjścia optical?? 

Bo skoro jest aby wejście optyczne w TV to pod nie powinno działać kino domowe tak samo jak mam wejście w kinie optical tylko nie wiem co mam wybrać na kinie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz prosciej mam w dekoderze wejście optyczne i mam inne kino podłączone przez ten kabel i po podłączeniu działa wszystko a wsadzam w drugie kino i cisza co muszę wybrać na kinie domowym? W bo na tamtym kinie nic nie musiałem zmieniać ani w dekoderze. A w tym nie działa coś może muszę wybrać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Peciej1963 napisał:

Taki mam dekoder podłączyłem go przez to wyjście optyczne inne kino i działało dźwięk był a chce połączyć z tym kinem i niewiem jak zrobić bo po podłączeniu nic nie słychać 

A sprawdzałeś czy on wogóle działa podłączając inne źródło sygnału? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...