Skocz do zawartości

maverick2005

Uczestnik
 • Zawartość

  697
 • Dołączył

 • Ostatnio

O maverick2005

 • Ranga
  Aktywny

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Miałem podobnie, odpowiednie ustawienie kolumn pomogło,tak jak kolega 1Ender napisał.
 2. Dokładnie, pakują różne ustrojstwa do tych sprzętów,aby tylko klienta zainteresować,a później okazuje się że większość sprzętów ma problemy z tą super technologią, dla mnie to jest śmieszne,XXI wiek,arc przecież długo jest już w urządzeniach,a dalej są z tym problemy😬
 3. No widzisz,u mnie grają od paru lat dwa Samsungi ,trzeci starszy model oddałem teściom i też działa nadal bez zarzutu, więc ja ,nie mogę złego słowa powiedzieć na te tv,a mam teraz jeszcze Sony i tu earc też płata czasem figle. Reset samego amplitunera,czy tv też?
 4. Zdaję sobie sprawę z tego,ja też nie mam 1.3m i nie każę przecież Ci tego robić identycznie,ja po przeczytaniu tego poradnika zacząłem kombinować z ustawieniem kolumn, szczególnie ciekawe efekty można uzyskać przez odpowiednie skręcenie kolumn ,to co opisują np. w kroku 6.U mnie pomogło ustawienie szerzej na około tych 2.4 metra, minimalne wysunięcie do przodu i odpowiednie skręcenie kolumn i Magnat,po tych zabiegach, zaczął grać dużo ciekawiej,niż dzień wcześniej, którego chciałem już oddać i całą winę zwalić na Magnata,a jednak to co piszą koledzy tu na forum,akustyka,odpowiednie ustawienie,itp., ma spore znaczenie w audio. Spójrz na to zdjęcie poniżej,zmiany w ustawieniu są minimalne,a w graniu poprawiły wiele.
 5. Tu masz taki prosty poradnik,u mnie pomógł z ustawieniem Polk Audio s55+Magnat-mr780 https://www.audiophysic.com/en/positioning-step-by-step/
 6. Ostatnio rozmawiałem ze znajomym,na temat subwoofera,jemu polecano taki: https://m.ceneo.pl/40719325;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs#tab=click Wiem że ponad, budżet 3500,ale może coś branża wrzucić swoje trzy grosze,czy warto brać taki subwoofer pod uwagę kino, stereo oraz ,czy różni się w jakości basu od polecanych modeli powyżej.
 7. Branża pisała o tym ostatnio,że Onkyo na obecną chwilę jest niedostępne i raczej do końca tego roku może być z tym problem. Moim zdaniem nie warto, jeżeli seria RZ to od nr.8,tu polecam i szukał bym 830/840.
 8. W sumie racja, troszkę ten wygląd mnie zmylił. Ogólnie to taki mix 600 z 780😉 Lampy te same,co w 780 z opisu wynika. Ciekaw jestem,czy charakter grania będzie ten sam,jak 780,a dzięki większej mocy poprawi się szczegółowość przy cichym odsłuchu?
 9. Nowy wzmacniacz od Magnata https://www.magnat.de/de/elektronik/ma-900/ma-900/ma-900?number=D149515&fbclid=IwAR0DNf3tPfiqlH5jC2HTK44LxoVuSqpsbfIGhW-j54Qo35Nx5xBQ4te13ZY
 10. Mam cxa60 silver, około 13 miesięcy gwarancji jeszcze,za 1550 mogę sprzedać.
 11. Pytanie z czystej ciekawości,wypożyczacie tak duże zestawy?, bo w dziale kino ,był mały spór na ten temat.
 12. Na Netflix ścieżki są różne i z tymi dialogami nie zawsze jest dobrze,w Onkyo jest taka opcja na pilocie, szybkiego menu,gdzie można sobie delikatnie podkręcić centralny,na czas filmu,a po wyłączeniu sprzętu wszystko wraca do ustawień zapisanych w kalibracji i nie raz z tego korzystam,przy gorszych ścieżkach w filmach. Nie wiem jak wyglądają opcje korekty na twoim ampli,czy jest coś podobnego.
 13. Dokładnie to jest salon z aneksem kuchennym około 31m2 4x7,6m,z Magnatem historia wczorajsza jest taka, że wszystko wyszło przez przypadek, jak włączyłem sobie muzykę i poszedłem kawę robić, stojąc w tzw.kuchni, oddalony od sprzętu, okazało się że dochodzi do mnie inny dźwięk, pełniejszy bas,itd.,to mi dało do myślenia,po przeczytaniu tego poradnika audiophysic , zabrałem się do kombinacji z kolumnami jeszcze raz,no i jak się okazuje efekt końcowy na plus.
×
×
 • Utwórz nowe...