Skocz do zawartości

Harman HK 980 czy AVR 8500 ??


Portimo

Recommended Posts

Posiadam Harman Kardon AVR 8500 z heco aurora 700 i jestem w miarę zadowolony. Czy opłaca mi się zmienić ten amplituner na Harman Kardon HK 980 ?? Niby lepszy bo stereo ale cena jakoś śmiesznie niska w porównaniu do mojego 8500 i nie wiem czy zmiana wniesie mi coś w jakości dźwięku ?? Ewentualnie mogę zostawić dwa sprzęty ale czy odczuje różnice w stosunku do 8500? Proszę o pomoc🙂 ktoś miał do czynienia ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałeś stary ale jary model AVR

19 godzin temu, Portimo napisał:

Ewentualnie mogę zostawić dwa sprzęty

Ale to Ty je juz masz?

To przeciez sprawdź a nie pytaj.

Moim zdaniem 980 brzmieniowo był fajny. Aczkolwiek miał wady w PRE. Jeśli Twoj działą prawidłowo to on grał całkiem fajnie. Do tego miał na tamte czasy bardzo ładny wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj post od początku. Mam już topowego ampli Harmana avr8500 ale zastanawiam się czy da coś zmiana  półkę niżej ale ze stereo. Docelowo będzie grać inny wznak za około 2 tyś. Ale lubię zrobić sobie takie testy i pożąglować wzmakami a później odsprzedać bezstratnie. Zawsze to nowe doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam o ile dobrze pamiętam były wady konstrukcji pre.

Jak sprawdzić.

Podłącz tylko jedno żrodło analogowo.

Zobacz czy przy zmianie pozycji balanse fatycznie działa to jak powinno. Tu był szereg dziwnych rezultatów

zmień sygnał na wejscie obok (obok w stosunku do tego co masz podłączone) i zacznij dawać głośniej. Spotkałem się z przebiciami i nadal było słychać co gra.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...