Skocz do zawartości

Denon Avr-x2100w włącza się i wyłącza


ArekArni

Recommended Posts

Witam, problem polega na tym że włącza się i po chwili się sam wyłącza żeby znów się włączyć. I tak wkoło. Wiecie co może być przyczyną? Da się to samemu naprawić? Ile ewentualnie kosztowała by naprawa tego? Zaraz dodam wideo i dorzucę link do niego gdzie nagrałem jak to się odbywa. 

Link do filmiku na yt:

 

Edytowano przez ArekArni
Dodałem link do filmu z moją usterką
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 6.09.2021 o 14:27, ArekArni napisał:

Witam, problem polega na tym że włącza się i po chwili się sam wyłącza żeby znów się włączyć. I tak wkoło. Wiecie co może być przyczyną? Da się to samemu naprawić? Ile ewentualnie kosztowała by naprawa tego? Zaraz dodam wideo i dorzucę link do niego gdzie nagrałem jak to się odbywa. 

Link do filmiku na yt:

 

Witam, mam dokladnie ten sam problem, udało się go rozwiązać? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po przelutowaniu złącza problem ustąpił na miesiąc i powrócił, pytanie tylko czy rzeczywiście przelutowanie pomogło czy co przez przypadek przy rozkręcaniu/skręcaniu było ruszone dzięki czemu działało. Na dniach jeszcze raz przelutuję to złącze i się okaże. a tą chwilę po wyładowaniu złości poprzez uderzenie z góry okazało się że też na jakiś czas pomogło :) 

Jak zadzwoniłem do serwisu to mi powiedzieli że z takim problemem jeszcze się nie spotkali co mnie dziwi bo podobnych przypadków w necie jest dużo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...