Skocz do zawartości

Mój wymarzony zestaw stereo do 7k


aG3nt

Recommended Posts

No to widać żyłam w błędnym przeświadczeniu.

8 minut temu, Asia napisał:

Nie, to identyfikacja dla celów celno-podatkowych. Kraj produkcji musi być precyzyjnie zidentyfikowany.

Tu akurat bzdurę napisałam bo kod kreskowy nijak się ma do kwestii cła i podatków. 

Wybaczcie, niepotrzebne zamieszanie zrobiłam. Choć dzięki temu dowiedziałam się istotnej rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziwne że nigdzie nie jest napisane ze kraj produkcji to Chiny (co może być prawdą). Co do nabijania ludzi w butelkę przez Teufla to bym się kłócił, osobiście mam wrecz nienaganne doświadczenia z tą firmą + sam fakt możliwości zwrotu po kilkudziesięciu dniach na koszt producenta powinien dawać do myślenia. A Ultimy reklamją m.in tak: 

Seria Ultima, jak i wszystkie nasze inne serie głośników, została stworzona w całości w naszych laboratoriach w Berlinie. Wraz z naszym zespołem designerów zoptymalizowaliśmy i udoskonaliśmy tę serię w ciągu ostatnich lat. Na rozwój produktu miały oczywiście wpływ również opinie i życzenia naszych klientów.

Kto ich nie słuchał lub kto je słyszał na słabym wzmaku (mniejszym niz 100w na kanał) może się zdziwić :) GWARANTUJĘ. Nim się na nie zdecydowałęm przerabiałem m.in  Quadral Signum 70, Magnat Signature 507, Polk Audio S60 a także nasze rodzime produkcje Pylon Pearl 27 czy STX Electrino 250. Dopiero JBL Stage A180 zrobił rożnicę na tyle duża że cena ma sens:) Gdyby były ładniejsze albo chociaż w kolorze białym to już by u mnie stały. Tak czy owak i tak je chyba w ciągu roku kupię tyle że do męskiej jaskini bo to na prawdę wyjątkowy sprzęt. Tak jak Ultima 40.  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PaVson napisał:

To są zwykłe tanie kolumny nie ma co tak się jarać 😁

Nie chodzi o jaranie się. W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Ba - znajdź mi coś lepszego do 5 tyś za parę (mowa o JBL Stage A180 - nawet w salonach z reguły to potwierdzają, jedynie Klipsze stają w szranki ale moim zdaniem są mniej uniwersalne i jednak nieco droższe). I tak samo jest z Ultimą :) To moim zdaniem najlepsze sprzęty w swojej klasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aG3nt napisał:

Nie chodzi o jaranie się. W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Ba - znajdź mi coś lepszego do 5 tyś za parę (mowa o JBL Stage A180 - nawet w salonach z reguły to potwierdzają, jedynie Klipsze stają w szranki ale moim zdaniem są mniej uniwersalne i jednak nieco droższe). I tak samo jest z Ultimą :) To moim zdaniem najlepsze sprzęty w swojej klasie.

Jesli sluchales tych modeli Magnatow, Polkow, Stxow, Pylonow, ktore wymieniles, a podchodza Ci najbardziej Ultimy, to nic nam do tego, ale osobiscie wycofuje sie z dyskusji :) pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Jesli sluchales tych modeli Magnatow, Polkow, Stxow, Pylonow, ktore wymieniles, a podchodza Ci najbardziej Ultimy, to nic nam do tego, ale osobiscie wycofuje sie z dyskusji :) pozdrawiam

Przyznam że byłem tym faktem tak samo zażenowany jak ty, ale przyjąłem go do wiadomości, kupiłem Diabły i bardzo je sobie chwalę. :)  Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2022 o 14:59, no_i_fajnie napisał:

Dokładnie., Fyne Audio, Kef, Polk itd ;)

Ale  ... ..odnosnie Fyne Audio nie wszystkie sa produkowane w CHRL ,tylko nizsze modele ...od 500 w gore w okolicach Glasgow ...a tak na marginesie to ze produkowane w CHRL to nie znaczy ze zle ....wiele powaznych firm ma zaklady w Chinach ...co nie znaczy ze jakosc jest zla ...

Edytowano przez Himling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Himling napisał:

Ale  ... ..odnosnie Fyne Audio nie wszystkie sa produkowane w CHRL ,tylko nizsze modele ...od 500 w gore w okolicach Glasgow ...a tak na marginesie to ze produkowane w CHRL to nie znaczy ze zle ....wiele powaznych firm ma zaklady w Chinach ...co nie znaczy ze jakosc jest zla ...

Zgadzam sie, nic nie mam przeciwko produkcji w Chinach, chodzilo tylko o szemrany marketing :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...