Skocz do zawartości

jaki subwoofer do Denon AVR-X1600H i Heco Aurora 700 5.0 ?


Andos

Recommended Posts

Kupiłem zestaw jak wyżej i... formaty bezstratne FLAC I WAV odtwarza super jak na takiej klasy zestaw. Kino brzmiało słabo i dokupiłem SUBWOOFER Heco Aurora 30 A. Niestety jestem zawiedziony. Robiłem testy z YOU TUBE i jakiś zamulony... Basu w tym zestawie nie brakuje. ale ... w muzyce. W kinie trochę mi go brak. Chętnie zamieniłbym na coś innego ... w kwocie do 1200 zł - żeby uzupełnić kino. Pokój 24 m2.  Proszę o konkretne propozycję. Pozdrawiam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub nie jest kolumną łatwą do odpowiedniego ustawienia w pomieszczeniu. Występuje szereg elementów mających wpływ na Twój odbiór, chociaż skoro w muzyce go czujesz, a w kinie nie, to poza tym, o czym wspomniał kolega @J4Z, dodam jeszcze kolejną kwestie - co jest w ogóle źródłem "kinowych" doznań i w jakiej jakości? ;)  I wrzuć fotkę, jak to u Ciebie stoi.

Skoro przy jednym źródle basu Ci nie brakuje, przy drugim i owszem, to raczej nie do końca jest wina samego sub'a.

Już przerabialiśmy tutaj tematy, gdzie ludzie przymierzali się do wymiany np. amplitunera, a wystarczyło zapodać do ampli odpowiednią ścieżkę dźwiękową. I jednym naciśnięciem guzika zaoszczędzone zostało kilka tys. ciężko zarobionych PLNów ;) 

Edytowano przez Markcox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...