Skocz do zawartości

Prośba o rade. Cd z daciem czy oddzielne urządzenia?


mateolo2

Recommended Posts

Panowie,

Prosba o rade dla człowieka z ograniczonym budżetem. 

Obecnie mój system dostaje dźwięk ze źródła jakim jest dac beresford 7510 oraz podłączony do niego streamer, tv oraz cd Nad c520. Jak sami widzicie wszystko to totalna budżetówka (ale jest!). Zmieniłem w ostatnim czasie wzmacniacz, kolumny (primare i21, Traingle Comete ez). Tym samym Beresford i Nad są najsłabszym elementem systemu. Muzyki słucham 50/50 cd i streamer.

Mam niewielki budzet (około 1500/1600 zł) i chciałbym to źródło jakoś usprawnić. Mam możliwość kupienia w tej kasie odtwarzacz Audiolab 8200 CD bądź Azur 740c, które maja opcje zewnetrznego daca, do którego podłączyłem streamer i TV. Wtedy Beresforda mógłbym sprzedać. Mam wtedy upgrade daca dla streamera ale tak samo dużo wyższej klasy cd.
 

Jednak wertując internet i słuchając Paula z PS Audio większość osób uważa, ze dużo lepiej w takich budżetach wydać wszystko na dobrego daca i zostawić swój cd jako transport. 
 

Co Wy uważacie? Audiolab 8200 cd jako cdek i dac do streamera i tv, czy jednak lepiej kupić jakiś tani transport bądź zostawić Nada i za 1500-1600 kupić jakiegoś używanego fajnego daca? Co da mi więcej w kontekście dźwięku w tej kasie?

Daca jakiego rozważam jeśli nie kupiłbym Audiolab ( kość ESS Sabre ES9018S) to Arcam Irdac (Burr Brown PCM 1796)

Znam Ogólna regule, ze lepiej mieć to wszystko w oddzielnych klockach, ale pomysł Audiolab pojawił się z powodu budżetu. Mam za 1500 zł daca i cd… jedno i drugie na fajnym poziomie. 


 

 

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...