Skocz do zawartości

DENON PMA1600 kontra MUSICAL FIDELITY MS5i


TomekWawa

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam prośbę do osłuchanych. Czy zamiana PMA 1600 na MUSICAL FIDELITY MS5I będzie jakoś znacząco odczuwalna? Jak wygląda charakterystyka MUSICAL w niskich, średnicy i wysokich? Jak się ma do brzmienia Denona? Kolumny z jakimi by to grało to KEF R7. Jak wygląda czułość potencjometru w MUSICAL, czy jest czuły przy niskich poziomach głośności? Jak wygląda skok poziomu głośności?

Z góry dziękuję za kilka słów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem to urządzenia które grają inaczej.

Musical gra delikatnie wycofaną górą pasma. Delikatniej od Denona. Przez co średnica i bas wydaja sie delikatnie bardziej naznaczone.

Moim zdaiem Musical gra lepiej jesli chodzi o niskie zakresy.

Ale ja bym do KEF R7 nie zmieniał na Musicala.

Jesli chcesz zmienić wzmacniacz to osobiście szukał bym czegoś innego.

Co Ci w tym dzwieku nie pasuje?

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Musicial Fidelity poprawi w znacznym stopniu kontrolę oraz zróżnicowanie basu, dodatkowo zapewni nieco łagodniejszą ale nie pozbawioną szczegółów górę. 

Czy jest sens wymieniać PMA1600 na MF M5si? W mojej ocenie nie. Zdecydowanie lepiej umówić się na odsłuch i posłuchać kilku innych wzmacniaczy w różnej kategorii cenowej. Sam określisz czy jest jakaś propozycja, która Tobie przypadnie do gustu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...