Skocz do zawartości

Gdzie kupię dobrej jakości wtyczkę DC do zasilacza liniowego?


Recommended Posts

Hej Panowie,

Podpowiecie proszę gdzie można dostać wysokiej jakości wtyczkę DC 2,5mm/5,5mm najlepiej już z kablem? Potrzebuję wymienić uszkodzoną wtyczk wraz z kablem w moim zasilaczu liniowym do daca. Jednak w normalnych sklepach elektronicznych są tylko takie chińskie po 1,5 zł, które zakładam, że będą dawały duże straty w prądzie... A w internecie nic nie mogę znaleźć. 

https://nostromo.audio/en/zasilacze-do-urzadzen-audio/76-interkonekty-rca-03m-van-damme-classic-instrument.html - to jedyne co mi się udało sensownego znaleźć. Kupić coś takiego uciąć ten kabel i dolutować do mojego zasilacza.

Plus czy znacie może kogoś w Warszawie i okolicach, sprawdzonego kto by mi to dolutował w niedużych pieniądzach?

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tomek4446 napisał:

Dzięki Tomek :) Fajnie, że postanowiłeś coś napisać bo z tego co wiem jesteś specem w tych tematach. Ale kupiłbyś ten za 1,50 zł, ponieważ nie będzie to miało wpływu na działanie? Dźwięk?

6 minut temu, mateolo2 napisał:

Dzięki Tomek :) Fajnie, że postanowiłeś coś napisać bo z tego co wiem jesteś specem w tych tematach. Ale kupiłbyś ten za 1,50 zł, ponieważ nie będzie to miało wpływu na działanie? Dźwięk?

Ten za 100zł to już nie wiem czy nie przesada w drugą stronę... NIe zależy mi, żeby wydać kasę, a po prostu utrzymać jakość działania jak oryginału. Mój zasilacz to Sbooster, więc nie jakiś sprzęt za miliony monet. Po prostu (nie znam się na temacie) myślałem, że wymiana na taki chiński kabelek z wtykiem zniszczy efekt, dla którego się taki sprzęt kupuje :) 

Tomku, a Ty nie masz w ofercie przypadkiem takich kabelków?

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...