Skocz do zawartości

Basowe słuchawki nauszne przewodowe jakie?


Recommended Posts

Mylisz się. Ciągle produkuje się mnóstwo modeli słuchawek przewodowych. Wśród nich jest ciągle sporo słuchawek dla basolubów. Określ w jakiej kwocie mają się zmieścić i moze ktoś Ci takie podpowie :) . Najlepiej jednak posłuchać przed zakupem jak gra konkretny model jakiegoś egzemplarza który już gra od jakiegoś czasu. woja drogą to trochę dziwne aby Sony nie miało w ofercie takich słuchawek. Zawsze mieli w zanadrzu coś takiego :) . Wiele modeli słuchawek bluetooth oferuje możliwość pracy przewodowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedział cenowy od 400 do 1000 , fajnie że są słuchawki bt które oferują możliwość pracy przewodowej ale ogólnie bt to coś z czego nie będę korzystał trochę bez sensu za to dopłacać, dodam że jakieś funkcje tłumienia dźwięków zewnętrznych dla mnie też zbędne gdyż  słucham tylko w domu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto by było przetestować Beyerdynamic dt 770 pro 32 ohm. O te dość łatwo. A dla przykładu fajnych słuchawek bt działających przewodowo MEIZU HD60 https://pl.aliexpress.com/item/1005001610796815.html . W wersji bez ANC sporo poniżej budżetu i myślę że z powodzeniem mogą konkurować z Sony mdr xb950ap. Są niezbyt duże i ich padach nie ma za dużo przestrzeni. Bo to słuchawki o charakterze raczej mobilnym. Basu jest w nich sporo lecz bez przesady, jest za to bardzo energetyczny i nie zlewa się z resztą pasma, która pozostaje detaliczna.

Do 1tyś zapewne znajdzie się wiele lepszych słuchawek. Wiele zależy tez od tego czy sama ilość basu jest tu priorytetem. Czasem warto zainwestować do słuchania w domu w słuchawki z dobrym basem i mocny wzmacniacz słuchawkowy aby zapewnić wysokie natężenie dźwięku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam sprawdzenie DT770 pod kątem basu o większej ilości i przy tym dobrej jakości. W modelu DT990 też ich nie brakuje, ale ma on słabszą dynamikę, jest lepsza przestrzenność grania (konstrukcja otwarta) i pokreślone mocniej wysokie tony, które czasami potrafią zakłóć po uszach. Do dłuższych odsłuchów zdecydowanie bardziej polecam model 770.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to Meze 99 NEO. Nie tylko sporo dobrej jakości basu ale też i pozostałe zakresy jak w słuchawkach sporo droższych. Do tego świetnie wykonane i o ciekawym wyglądzie. Popularne dzięki świetnemu stosunkowi jakości do ceny. Osobiście nie posiadam ale miałem je u siebie na testach i wspominam je bardzo dobrze. Spokojnie  mogłyby kosztować więcej.  

Jest też wersja drewniana (bez NEO), ale sporo droższa. Dźwięk niemal identyczny (to już nie z autopsji a z czyjejś recenzji). Więc raczej bym nie dopłacał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...