Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy DAC z wejściem optycznym pod Senki HD650


Recommended Posts

Cześć wszystkim :)

Potrzebuję pomocy, szukam fajnego DAC'a ze wzmacniaczem słuchawek pod sennheisery HD650. Do tej pory używałem do kompa dacmagic 100, ale niestety brak mu wejścia pod słuchawki. Koniecznie nowy dac musi mieć wejście optyczne, gdyż inaczej mam okrutne pierdzenie na głośnikach.

Będę wdzięczny za podpowiedzi, budżet najlepiej do 1500 zł ;)

Pozdr,

Kamil

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem dobrze się zgrywa z tymi słuchawkami wzmacniacz słuchawkowy O2 . https://drop.com/buy/drop-o2-amplifier

On nie ma wyjścia, ale sprowadza się to do tego że na jego gniazdach RCA trzeba zainstalować rozgałęźniki RCA. Jest wiele wzmacniaczy słuchawkowych tego typu które mają po prostu 2 komplety gniazd RCA z tyłu obudowy i mimo oznaczeń które są wejściem a które wyjściem, jest obojętne do którego podłączy się źródło a do którego drugie urządzenie z wejściem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze coś doradzi :)

Wyczytałem, że do tych słuchawek pasuje DAC o ciepłym brzmieniu. Jakieś propozycje? Będzie używany głównie do muzyki z kompa, głośniki krk rokkit6 i czasami do gier. Fajnie jak będzie coś po czym usłyszę różnicę od dacmagic 100.

gdyby były w sprzedaży karty xonar essence stx II, to bym to wziął, ale nie lubię brać używanego sprzętu, dlatego liczę na Waszą pomoc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...