Skocz do zawartości

Dali Oberon 7 + ...


kacper-kacper

Recommended Posts

Witaj,

To są tak popularne kolumny, jak i poprzednia seria Zensor że chyba gdyby ktoś faktycznie miał wymieniać partnerstwo elektroniki to mieli byśmy tu listę jak filtr w sklepie on line.

Rozumiem że masz te kolumny? Ale nic Ci nie da że ktoś napisze Atoll, ktoś magnat a ktoś Cambridge.

W PL bardzo popularne jest "mam to polecam"

Ale to Twój system. Dlaczego kupiłeś te kolumny? Z czym ich słuchałeś?

Jakie masz pomieszczenie i jaki budżet na wzmacniacz?

Co będzie źródłem?

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Dali Oberon 7 to kolumny o muzykalnym charakterze brzmienia. Nie polecam łączyć go z cieplejszymi wzmacniaczami, ponieważ może być zbyt ciepło choć niekiedy klienci decydowali się na wzmacniacze takie jak Denon czy Audiolab. 
Jeśli masz te kolumny to najlepszym rozwiązaniem byłoby umówić się na odsłuch w salonie i posłuchać kilku wzmacniaczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te kolumny z wzmacniaczem Yamaha as 701. Kable głośnikowe klotz 2x2,5. Źródło streamer wxad-10 z kablami 2xrca melodika. Wcześniej miałem głośnikowe melodika ale bas ten najniższy był za długi w czasie wg mnie na klotz gra lepiej. Testowałem też supra classic 4.0 ale jednak klotz lepiej gra. Zastanawiam się nad chord clearway...

Jestem ciekaw jak te oberon7 zagralyby np z Marantz pm 6007 w którym jest lepszy dac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...