Skocz do zawartości

Soundbar pod LG OLED55C11LB lub alternatywa ?


LICHU

Recommended Posts

Witajcie szukam soundbara w kwocie do 2500zl pod LG OLED55C11LB. Wiem, że nie polecacie takiego rozwiazania natomiast nie mam miejsca na kolumny podlogowe. Mam jeszcze zestaw KRK ROKIT 6 G3 R6G3 + SCARLETT SOLO 3GEN. Ale raczej nie realne jest podłączenie tego zestawu pod TV. Salon z kuchnia koło 30m2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LICHU napisał:

Witajcie szukam soundbara w kwocie do 2500zl pod LG OLED55C11LB. Wiem, że nie polecacie takiego rozwiazania natomiast nie mam miejsca na kolumny podlogowe. Mam jeszcze zestaw KRK ROKIT 6 G3 R6G3 + SCARLETT SOLO 3GEN. Ale raczej nie realne jest podłączenie tego zestawu pod TV. Salon z kuchnia koło 30m2

A nie masz miejsca na podstawkowe gdzieś na szafce? Jeżeli nie to kup soundbar stereo, najtańszy z subwooferem. Szkoda 2500 zł na takie coś. Żadnej różnicy nie odczujesz adekwatnej do ceny 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Butler napisał:

Soundbar też byś na wysięgniku obracał? Zaplanuj sensowną pozycję do oglądania TV, wtedy możemy pogadać o równie sensownym audio które będzie pasować.

Czytasz ze zrozumieniem jestem w FAZIE REMONTU MIESZKANIA KANAPA STOI TAM NA razie bo potrzebne miejsce....

 

I wyobraź sobie, soundbar moze wisieć pod telewizorem...

Edytowano przez LICHU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LICHU napisał:

Czytasz ze zrozumieniem jestem w FAZIE REMONTU MIESZKANIA KANAPA STOI TAM NA razie bo potrzebne miejsce....

Ja czytam ze zrozumieniem, To Ty nie piszesz zrozumiale. Nic nie wspomniałeś o tymczasowym umiejscowieniu kanapy tylko o tym że obracasz TV na wysięgniku oraz że jesteś w trakcie remontu którego skali absolutnie nie znamy.

6 godzin temu, LICHU napisał:

I wyobraź sobie, soundbar moze wisieć pod telewizorem...

Nie, nie mogę, zbyt ograniczony jestem by mi tego rodzaju pomysły przychodziły do głowy. Kupuj, montuj co chcesz, byle by komuś to na łeb nie spadło. Zgodnie odradzamy Ci soundbar, ale to Twój wybór i Twoje pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...