Skocz do zawartości

Wzmak do kef r5


Mateusz Zajaczkowski

Recommended Posts

Witam,jak w temacie,szukam wzmacniacza do kolumn kef r5 kupionych kupionych po okazyjnej cenie,ktorych nie sluchalem,ale ktore najbardziej mi sie podobaja sposrod tych ,na ktore mnie stac,sugerowalem sie rowniez recenzjami i jakimis odsluchami na yt. Muzyka,ktorej slucham to pop,glownie muzyka efekciarska,radiowa komercyjna,jakies elektro czasami i rap.Budzet na wzmak to max 12tys.Co wazne to wyglad,podobaja mi się klasyczne wyglady jak np.rotel,pioneer,yamaha,ladnie wyglada hegel,nad czy nawet exposure.Prosze o kilka porad i wskazowek co do konkretnych modeli.

Ps.ma to byc uniwersalny wzmacniacz badz amplituner dla zwyczajnego uzytkownika ,ktory slucha zwyczajnej efekcisrskiej muzuki,najlepiej bezawaryjny

Z GORY DZIEKI I POZDRAWIAM. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, S4Home napisał:

Mateusz , wybierasz się na jakiś odsłuch?

Piotr

Za 2 tygodnie bede w domu i byc moze poslucham,ale raczej w salonach w swojej okolicy,a jestem z trojmiasta,dzieki za sugestie w kazdym razie bo być moze w ciemno cos zamowię,na olx gosc ma preamp i koncowke cambridge 840 jak nie sprzeda do czasu ,az bede w domu to tego w 1 kolejnosci bede sluchal ,a roksana też bede mial na uwadze.Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...