Skocz do zawartości

Kolumny do N10


mkup

Recommended Posts

Mam okazje od kolegi za dobre pieniadze wziac Denona RCD-N10. Sluchalem u niego podlaczone do Wilsonow polkowych. Moje pytanie jest takie, czy mozecie mi polecic cos podlogowego? Pokoj 12-16m2. Zalezy mi na dobrych basach. Budzet 1500zl za kolumny.

Czy warto isc w podlogowki? Wazne aby nie byly bardzo ciezkie bo beda troche wedrowaly. Docelowo moga byc w pokoju 20m2 dlatego mysle o podlogowkach. Czy nie zagraja podlogowki zle w malym pokoju 12m2?

Moj typ po przejrzeniu wczesniejszych postow: Polk T50. Czy macie jakies opinie o Teufel Ultima 40? Bo tez w budzecie. No i Wilson Six tez mial dobre opinie ale nie u Was, wiec chetnie poslucham rad. Chce aby bylo lepiej niz u kolegi z tymi polkowymi Wilsonami.

Edytowano przez mkup
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a jak nie wyjdzie z N10, polecicie jakis amplituner: wymagania: spotify connect + podbicie basow (takie funkcje ma N10), nie regulacja ale bass boost - lubie sluchac po cichu i wtedy to daje ogromna roznice. Moze byc nawet bez spotify connect ale wtedy wejscie cyfrowe bo mam odtwarzacz sieciowy.

Edytowano przez mkup
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lysyrafal napisał:

A może jakaś hybryda np: TAGA HARMONY HTR-1000CD

Osobiście wybrałbym kolumny podstawkowe do ww. amplitunerów.

Dziekuje Ci slicznie, wyglada super, ma tez funkcje loudness. Co polecasz z podstawek aby zagralo lepiej niz Wilsony? No i dlaczego podstawkowe 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taga HTR1000cd jest zaskakująco fajna! A do tego ma lampy na pokładzie. Od jakiegoś czasu umila nam dzień w salonie grając w tle. Fajnie zgrywa się z monitorami Magnat Supreme 202 (spokojnie nagłośnią takie pomieszczenie) a cenowo łącznie wychodzi to bardzo niedrogo. Z podłogówek faktycznie Pylon Pearl byłby fajny, Indiana Line Nota 550x ale to już troszkę drożej.

Pozdrawiam,

Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Jeśli zależy Ci na niskich tonach, to z tej dwójki chyba Polki będą lepsze, ale oba zestawy są spoko :)

Dziekuje, a te Magnaty beda duzo gorsze? Cena prawie identyczna... Sluchalem aktywnych Magnatow 220 i podobalo mi sie - jedynie brakowalo mi basu ale Taga ma ich podbicie.

Edytowano przez mkup
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mkup napisał:

Co polecasz z podstawek aby zagralo lepiej niz Wilsony? No i dlaczego podstawkowe 😉

Nie znam ww. kolumn i ciężko mi się odnieść, a to czy będą grały lepiej, to już kwestia indywidualna. Kolumny podstawkowe w tym samym budżecie co podłogówki, zagrają ładniej moim zdaniem.

Polk Audio S20E ( żywsze granie )

Q Acoustics 3030i ( spokojniejsze granie )

 

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...