Skocz do zawartości

Kolumny 5.0 do około 3000zl


sztywcik2

Recommended Posts

Dobry wieczór. 

Posiadam:

- amplituner Yamaha MusicCast RX-A680

- kolumny quadral quintas 6500 

- subwoofer klipsch r112sw 

Forumowicze, jak dobrze można zauważyć quadral to najsłabszy element mojego nagłośnienia. 

Zestaw stoi w pokoju około 4m x 3,5m. Użytkuje go do oglądania filmów z platform netflix, graniu w gry na konsoli, dosyć często do słuchania muzyki "radiowej". 

Czy możecie zaproponować mi jakieś kolumny, które będą poziom wyższe od quadral? Powiem szczerze, że one mi nawet odpowiadają. Grają dosyć głośno i dzwiek jak dla mnie jest na niezłym poziomie. Mimo to chodzi za mną zakup czegoś nowego. 😉 Budżet mogę lekko nagiąć jeśli będzie ku temu sens. 

Dziękuję i pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny polk nie mają bass reflex? Nie mogę się także doczytać ich parametrów technicznych, a dokładniej mocy. 

Polk Najbardziej mi się podobają. 

Według mnie aktualne quadral które posiadam grają dosyć mocnym basem, średnim środkiem i dosyć przyjemną góra. 

Oczywiście nei brakuje im też mocy.

Szukam kolumn, które będą grały podobnie, lecz oczko wyżej jeśli chodzi o jakość. 

Edytowano przez sztywcik2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie Quadral to Polk XT

23 godziny temu, sztywcik2 napisał:

Kolumny polk nie mają bass reflex? Nie mogę się także doczytać ich parametrów technicznych, a dokładniej mocy. 

Nie mają bo mają membrany bierne. Tam nie wszystkie przetwarzają prąd elektryczny. Kolumna ma jedynie moc która jest w stanie przyjąć aby sięnie uszodzić.

Tu masz info:

https://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/POLK_AUDIO/MONITOR_XT

23 godziny temu, sztywcik2 napisał:

Szukam kolumn, które będą grały podobnie, lecz oczko wyżej jeśli chodzi o jakość. 

No to Quadral 6000 albo te Polki.

Zapraszam po wycenę

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...