Skocz do zawartości

Wybór sprzętu stereo z radiem internetowym


stoper86

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich🙂

Poszukuję w miarę dobrze grającego radyjka z obsługą radia internetowego do kuchni o powierzchni około 20m2.
Zastanawiam się nad Philips TAM8905/10, Kenwood M-7000S, Teufel 3Sixty lub Regent i351s.
Czy któraś z moich propozycji jest warta uwagi, a może polecicie coś innego??
Poprzednio posiadałem radyjko Hamy, ale na szczęście odmówiło posłuszeństwa i chciałbym kupić coś co lepiej będzie grało.
Budżet to około 1400 zł.


Pozdrawiam serdecznie


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w/w kwestii ciężko coś doradzić i w sumie sam nie wiem na co się zdecydować więc gdyby budżet wynosił do 3000 zł to wtedy jest szansa na zakup czegoś sensownego?

Moją uwagę przykuł model Teufel Ultima 20 Kombo Streaming i zastanawiam się czy w tej kwocie dobrze jest to dobry wybór, czy może lepiej patrzeć za czymś innym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Tak, wówczas możesz iśc w modele Yamaha Pianocraft. To gotowe systemy

Albo coś pokorju

Toppoing MX5 / MX3 + IEAST M30 PRO + ELAC B6.2 ewentualnie do kuchni B5.

Piotr

Dziękuję za propozycję😀
Właśnie przyglądałem się Pinocraftowi, ale z tego co zauważyłem ciężko z dostępnością wersji z obsługą radia internetowego....
Albo po prostu nie umiem szukać😅
Co do drugiej propozycji to jednak wolałbym jakiś gotowy zintegrowany zestaw z obsługą radia, a głośniki mogą być osobno.
Widziałem w mojej kwocie jakiś model Denona tylko tam łączę internetowe trzeba dostarczyć kablem co w moim przypadku nie jest możliwe.
Coś jeszcze oprócz Yamahy polecacie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2022 o 15:10, stoper86 napisał:

Witam serdecznie wszystkich🙂

Poszukuję w miarę dobrze grającego radyjka z obsługą radia internetowego do kuchni o powierzchni około 20m2.
Zastanawiam się nad Philips TAM8905/10, Kenwood M-7000S, Teufel 3Sixty lub Regent i351s.
Czy któraś z moich propozycji jest warta uwagi, a może polecicie coś innego??
Poprzednio posiadałem radyjko Hamy, ale na szczęście odmówiło posłuszeństwa i chciałbym kupić coś co lepiej będzie grało.
Budżet to około 1400 zł.


Pozdrawiam serdecznie


 

Jeśli brałbyś pod uwagę sprzęt ekspozycyjny to mamy ostatnią sztukę Ruark R2 MK2, którego sam jestem posiadaczem. Nie ma sensu porównywać go do klasycznego zestawu stereo ale brzmi na prawdę dobrze. Dodatkowo obsługa jest banalnie prosta i jako radio kuchenne sprawdza się idealnie. 

Jeśli masz miejsce to Topping MX5 w połączeniu z Pylon Audio Pearl Monitor lub Dali Oberon 3 byłyby dobrym kierunkiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miejscem raczej nie będzie problemu tylko myślałem, że cały zestaw od jednego producenta będzie sensownym wyborem przez co wpadł Mi w oko ten Teufel 20 Ultima Kombo, ale nikt tutaj o nim nie wspomina więc muszę to odpuścić bo nie chce kupować wzrokiem nagłośnienia, a myślę że tutaj na forum razem coś wybierzemy😀😅

Topinng jak najbardziej odpowiada Mi cenowo i czy oprócz niego jest coś wartego uwagi? Jak przeglądałem oferty MX5 to widziałem jeszcze Loxjie A30 który wygląda bardzo podobnie🤔

Apropo streamerów to powiedzcie Mi czy są jakieś firmy godne polecenia? Ewentualnie na co patrzeć przy wyborze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie to sensowne. Właśnie często systemy od jednego producenta, jeden z  elementów mają mocno słabszy :P

Loxije A 30, SMSL z szeregiem swoich produktów, tych wzmacniaczy chińskich jest ostatnio kilka na naszym rynku.

 

10 godzin temu, stoper86 napisał:

Apropo streamerów to powiedzcie Mi czy są jakieś firmy godne polecenia? Ewentualnie na co patrzeć przy wyborze?

Zalezy od budżetu.

Topem jest Malina oraz Cambridge CXN. Ale pomiędzy też jest kilka ciekawych urządzeń.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, S4Home napisał:

Zalezy od budżetu.

Topem jest Malina oraz Cambridge CXN. Ale pomiędzy też jest kilka ciekawych urządzeń.

Co do budżetu ciężko go założyć bo jak widać z pierwszego posta uległ znacznej zmianie🤣
Proponowany IEAST M30 PRO pasuje Mi jeśli chodzi o finanse, ale może w tej kwocie jest też coś innego, ewentualnie parę złotych mogę dołożyć.

Jeśli chodzi resztę zakupów to mówisz, że nie ma się nad czym zastanawiać i brać tego MX5🙃

To teraz jeśli chodzi o głośniki to za jakimi modelami się rozglądać oprócz Elac??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q21 napisał:

Taga Harmony HTR-1000CD

Jeśli chodzi o tą propozycję to nie chce nic co zawiera odtwarzacz CD i nie wiem co jeszcze napisać w tej kwestii😅

Więc na tą chwilę myślę nad zakupem Toppinga + kolumny Elac Debut 2.0 B6.2. Czy to będzie najlepszy wybór czy można tu jeszcze coś zmienić coś na korzyść dźwięku?🤔

Edytowano przez stoper86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 10.03.2022 o 12:26, Q21 napisał:

Jeśli brałbyś pod uwagę sprzęt ekspozycyjny to mamy ostatnią sztukę Ruark R2 MK2, którego sam jestem posiadaczem. Nie ma sensu porównywać go do klasycznego zestawu stereo ale brzmi na prawdę dobrze. Dodatkowo obsługa jest banalnie prosta i jako radio kuchenne sprawdza się idealnie. 

Jeśli masz miejsce to Topping MX5 w połączeniu z Pylon Audio Pearl Monitor lub Dali Oberon 3 byłyby dobrym kierunkiem. 

Ten Ruark już niedostępny, jest Ruark R2 Mk3. Ma ktoś porównanie z Teufel 3sixty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...