Skocz do zawartości

Używana Yamaha z 2012 r. - niezawodność?


Gumowe Ucho

Recommended Posts

Witajcie!

Jak będzie z taką budżetową Yamahą HTR-4065? Załóżmy że można odsłuchać i działa? Chciałem ją sparować z używanymi satelitkami Canton, co wyszłoby ok. 600-700zł. W takim razie rozważam soundbar... wydaje mi się że "subwoofer" ze sklejki z takiego soundbaru to nic w porównaniu do Cantonowego, a przetworniczki to nic w porównaniu do Cantona, ale cóż. Przynajmniej jest nowy i łatwy w ustawieniu w domu rodziców.

Jak sądzicie? Walczyć o kino czy poddać się? Widziałem promocję za 770zł soundbaru również Yamaha z aż 6 przetwornikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gumowe Ucho napisał:

Są w mega cenach (w Holandii często 60 EUR) ale obawiałem się problemów z płytą HDMI... czy to jeszcze "za stary" model żeby w ogóle miał ten problem?

607 ma problem z kondensatorami na płycie hdmi. Nie wiem jak w NL ale tutaj wymiana kosztuje grosze i załatwia temat definitywnie. Nawet są filmy instruktażowe jak to zrobić.

Dopiero modele 608, 609, 616 itp mają problem z chipsetem.

3 minuty temu, Gumowe Ucho napisał:

Są w mega cenach (w Holandii często 60 EUR)

no nie wiem, tutaj masz całość za 75EUR:

https://www.marktplaats.nl/v/audio-tv-en-foto/versterkers-en-receivers/m1819261126-onkyo-receiver-tx-sr607

w Polsce chodzą po 125EUR za sam amplituner.

Edytowano przez lolekdrugi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...