Skocz do zawartości

B&W AM-1 jaki wzmacniacz?


bakutomek

Recommended Posts

Witam posiadam na tarasie głośniki zewnętrzne B&W AM-1 , poszukuje jakiegoś wzmacniacza do nich. Myślałem o Denon Ceol N11 ale nie wiem czy wystarczy. Wzmacniacz musi mieć radio, AirPlay2, wifi i najlepiej cd. Będzie służył tylko do napędzenia głośników tarasowych. W salonie mam B&O A9 z Airplay2 i fajnie by było puszczać np z YouTube muzykę na dwa urządzenia jednocześnie. Myślałem tez o amplitunerze 2.1 ale nie wiem czy mi to potrzebne /nie będę podłączał do TV/. Myślałem o Marantz Nr 1200 , cena coś do 3500pln

Edytowano przez bakutomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Jeśli miałby to być zestaw tarasowy to Topping MX5 byłby dobrą opcją jeśli stawiasz na dynamiczne i szczegółowe brzmienie. W tym przypadku masz jednak jedynie moduł bluetooth oraz wejścia cyfrowe i jedno analogowe. 
Jeśli interesowałby Cię wzmacniacz o cieplejszym charakterze to polecałbym Taga Harmony HTR1000CD, do którego również możesz dokupić streamer. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

fajny temat, poniewaz sam zakupilem niedawno w Q21 te kolumny tarasowe. Szukam wzmacniacza, ktory dynamicznie, cieplo z akcentem basowym -  napedzi te kolumny. Zakupilem Sonos port, ktory musze wpiac w wejscie line in / aux i to bedzie jedyny system do sterowania muzyka - wiec wszystko cyfra.Wzmacniacz / ampli bedzie schowany w szafie serwerowej wiec pilot do zestawu to wymog konieczny - tak zebym mogl czasami oszczedzic na pradzie i go zwyczajnie wylaczyc :) 

 

Kolega ma do zaoferowania Harman Kardon AVR 2550S z 2002 roku, ale nie mam jak tego podpiac i sprawdzic bo mieszkamy na dwoch roznych koncach Polski. Moze wypowie sie ktos w temacie ?? Ten Harman ma 50W mocy i obawiam sie ze moze byc przy cienki....https://www.manualslib.com/manual/472054/Harman-Kardon-Avr-2550.html?page=2

bede wdzieczny za pomoc i wsparcie 

 

Michal 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem na moich kolumnach CEOL N11 ale niestety wzmacniacz za słaby… troszkę zrobiłem głośniej i już głośniki dudniły. Dlatego zdecydowane się na DENON DRA-800H i teraz gra to jak należy;) Jestem mega zadowolony z jakosci dźwięku, usług sieciowych i sterowania /wszytko obsługuje telefonem z aplikacji/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...