Skocz do zawartości

Amplituner i odtwarzacz CD (niestandardowa szerokość do 40 cm) -


genox

Recommended Posts

Cześć koledzy, pomożecie?

Mam tylko do 415 mm szerokości miejsce na amplituner i odtwarzacz CD. Wiem, że standard to 435 mm. Czy macie jakieś propozycje zestawów stereo, które się w tym mieszczą, a nie będzie to szukanie na siłę czegokolwiek? Zależy mi na dobrej jakości do 6-7 k, nie chce kupować tylko ze względu na pasujące wymiary :)

Edytowano przez genox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w Twoim budżecie używane.

7 minut temu, genox napisał:

Nie stać mnie :)

Na to już będzie Cię stać i masz wszystko co chcesz w jednym

https://sklep-albatros.pl/pl/p/Technics-SA-C600EG-K-Czarny/6728

 

Albo taki

https://m.sklep.rms.pl/advance-acoustic-advance-paris-ux1-ux-1-system-stereo-all-in-one-z-odtwarzaczem-sieciowym-cd-radiem-dab-dab-i-fm

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Używany Cyrus albo zmiana szafki. Bo oprócz szerokości wiedz że nie powinieneś wzmacniaczy, amplitunerów wkładać w szafki. Cyrus się nie grzeje więc podwójna korzyść.

Piotr

Dziękuję. Czyli lepiej kombinować, żeby postawić na szafkę RTV? Mnóstwo jakichś aranżacji, które oglądam w sieci, to jednak amplitunery we wnęce. Ciekawe. Czyli niewłaściwie zamontowane?

dwdwdwd.thumb.jpg.2f764be8c26d43e47fe5b32d686c761f.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
w zakładanym budżecie zmieścisz się z zestawem Quad Vena II Play w połączeniu z Pro Ject CD Box. Większą muzykalność uzyskasz na urządzeniu Quad Artera Solus Play i w tym przypadku miałbyś jedno urządzenie ale musiałbyś nieco dołożyć do budżetu.

Z wąskich rozwiązań masz także Cyrus One i tutaj także mógłbyś iść w kierunku CD Pro-Jecta. 

 

Zapraszam na odsłuch oraz po wycenę :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...