Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do 500zł


krzysztof1594

Recommended Posts

Cześć,

Wiem, że temat to klasyka, ale z racji iż para wzmacniacz - kolumny jest istotna, to pozwoliłem sobie założyć nowy temat by dobrać odpowiednią parę.

Sprawa jest prosta - salon 19m2, wzmacniacz (proszę się nie śmiać :D) Pioneer SX-777. Szukam czegoś do 500zł co ewentualnie da progress w przyszłości przy okazji zmiany wzmacniacza - przeprowadziłem się wczoraj i niestety moje dotychczasowe kolumny podłogowe nie mają tutaj racji bytu, musi być coś względnie drobnego, podstawkowego.

Pierwsze dwa typy, które przyszły mi do głowy to albo Tannoy M1, albo Magnat Supreme 102. Gdzieś jeszcze rzuciła mi się w oczy aukcja z Canton Fonum 251.

Do czego będą służyć? Głównie gramofon, klasyka rocka, blues, jazz i trochę muzyki poważnej. Zapewne będą też wykorzystywane do oglądania filmów w wersji "po prostu lepiej niż z głośników TV".

Będę wdzięczny za wszelkie rady!

Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie scan akustik, czyli Phonar

https://m.olx.pl/d/oferta/scan-acustic-kolumny-stereo-hi-fi-phonar-CID99-IDNYHLQ.html

Oraz Phonar Laser

https://m.olx.pl/d/oferta/phonar-laser-kolumny-stereo-podlogowe-glosniki-vifa-CID99-IDOLThJ.html

Nic lepszego nie potrzebujesz. Poczytaj o kolumnach w dziale kluby. Potrafią zaskoczyć naprawdę bardzo dobrym brzmieniem w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dość duże pomieszczenie, dlatego uważam, że małe podłogówki świetnie wpiszą się w Twój metraż. Jeżeli chcesz kolumny upchać gdzieś w kąt w szafki to lepiej kupić słuchawki. Generalnie kolumny mniejsze podstawkowe powinny stać na standach. A te zajmują tyle samo miejsca co podłogowe.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...