Skocz do zawartości

Sprzęt dla amatora do muzyki


zrealowany

Recommended Posts

Cześć wszystkim szukam pomocy w wyborze sprzętu audio do mojego „biura”. Pokój ma Ok 15 metrów. Nie jestem żadnym zawodnikiem jeśli chodzi o audio, raczej amatorem jak strzelił :)  
Sprzet którego szukam najlepiej jak można by było podłączyć do zintegrowanej karty dźwiękowej w kompie ona ma 6 wejść. Płyta główna to msi b450 pro max. Myślałem o zestawie logitech z 5500 lub z906, używkę można kupić za 600-900 zł. Potem poczytałem ze te głośniki nie umywają się do zestawu stereo. Poczytałem nieco i nie mam pojęcia co będzie mi pasowało wiec proszę was o pomoc. Zależy mi na tym żeby od czasu do czasu można było odpalić muzyczkę, czasem z basem czasem taka normalna. Nie chciał bym żeby ciągnął dużo prądu przy codziennym używaniu gdy cicho słucham. Pracuje na komputerze i lubię posłuchać muzyki. Zależy mi bardziej na jakości i niezawodności sprzętu niz max głośności. Aktualnie mam kino philips hts 3154 mam je wiele lat szału nie ma jeśli chodzi o jakosc. Budżet myśle ze do 500-2000. Miejsca w pokoju trochę mam. Zarówno mam duże biurko jak i obok tez 2 kolumny można by postawić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...