Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pytanie  w temacie audio... muzykę poza standardowymi płytami CD odtwarzam (poza CD playerem) również z laptopa w formatach bezstratnych głównie flac. Mam stary (już) wzmacniacz technicsa i podpięty do niego laptop chinchami. Nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie typowe wzmacniacze i amplitunery nie posiadają wejścia HDMI, natomiast kina domowe i jakieś Chińskie comba (np. od VioceKraft) już tak. Gdyby tak podłączyć do takiego amplitunera laptop przez HDMI i wtedy odtwarzać audio z flac to czy jakość dźwięku będzie lepsza od konfiguracji Mini Jack + Chinch? Czy jakiś Audiofil mógłby coś powiedzieć na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 25.07.2022 o 21:35, 1Ender napisał:

Jaki budżet?

Znalazłem coś takiego https://c4i.com.pl/produkt/audio/wzmacniacze-przedwzmacniacze-audio/hds-b41pa100-przelacznik-hdmi-wzmacniacz-audio/ jakby z nieba spadło :) wymarzone urządzenie pod laptopa, już chyba lepiej się nie da ha ha... ale czy to na prawdę zadziała? Mało jest o tym w sieci i czy w ogóle ktoś testował, no i trochę drogie. Proszę o opinie, cokolwiek, ktokolwiek. Opętało mnie to, muszę się przekonać jak zagra FLAC (laptop przez HDMI do cyfrowego wzmacniacza/urządzenia)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...