Skocz do zawartości

DENON AVR-X1500H + wilson viper 5.0 + sub


PiotreQ

Recommended Posts

Czesc,

 Miałem soundbar denona 506 z subem grał swietnie ale rozsypał się plus naprawa droga.

Kupiłem ampli HK avr 175 wraz z kolumnami jbl sprzed 100 lat ale sprzedałem.

 

Chcę teraz kupić cos nowego do 2-3k max, zona prosi mnie abym kupil sounbar bo nie lubie kolumn, znalazłem yamahe 2700 za 2,5k ale nie jestem przekonany.

 

Znalazłem także zestaw w/w denona z kolumnami viper 5.0 za 2000zł do tego dokupił bym suba aktywnego i w sumie byłem na to zdecydowany tym bardziej ze bardzo cenię markę denon ale przeczytałem ze wiele osób ma problem z tym ze ten denon po czasie cichnie jak by ucinał moc..

 

Dlatego przychodzę do was po radę, ja jako totalny amator ktory oglada netflixa i raz na tydzien chce posłuchać techno ale nie za głośno bo sąsiedzi (sic!) - starczy mi ten denon z tymi kolumnami czy szukac czegos innego?

Czy w ogole kupić tą yamahe belkę bo ma bardzo dobre opinie?

 

Z gory bardzo dziekuje za wasze opinie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2022 o 18:19, PiotreQ napisał:

Znalazłem także zestaw w/w denona z kolumnami viper 5.0 za 2000zł do tego dokupił bym suba aktywnego i w sumie byłem na to zdecydowany tym bardziej ze bardzo cenię markę denon ale przeczytałem ze wiele osób ma problem z tym ze ten denon po czasie cichnie jak by ucinał moc..

Ja osobiście nie polecam tego połączenia. Sam mam ten amplituner Denon AVR-X1500H i miałem go w komplecie z kolumnami Wilson Raptor 7/1/Vocal plus Wilson Sub-10.
Kolumny wymieniłem bo po prostu grało to za ciemno/ciepło. Mało szczegółów/wysokich tonów. Te kolumny lepiej by z Yamahą się zgrały.
Subwoofer sprzedałem bo to porażka jest. Trafo buczało zauważalnie nawet po wymianie na toroidalne.
Wilson Viper raczej diametralnie inaczej nie gra od Raptorów. Jeśli już to gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli musiałbyś już zdecydować się na soundbar to lepszym rozwiązaniem względem Yamahy będzie Harman Kardon Multibeam 700 lub Polk Audio Magnifi 2. 

Możesz jeszcze rozważyć zakup głośników aktywnych, które nie potrzebują zewnętrznego wzmacniacza i tutaj miałbyś Klipsch the Fives, System Audio Saxo 7 active czy Magnat Monitor Reference 3a. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...