Skocz do zawartości

Monitory stereo 2.0 do salonu 55m2


pan-p

Recommended Posts

Monitory, nawet te bardzo potężnie brzmiące nie będą miały żadnych szans aby nagłośnić tak dużą powierzchnię. 

Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku to zdecydowanie idź w kierunku kolumn podłogowych typu Magnat Monitor Supreme 2002, Heco Aurora 1000 lub Magnat Transpuls 1500 ale to już duże szafy są. Jak sam widzisz budżet topnieje, a musimy jeszcze wziąć pod uwagę wzmacniacz i źródło. Może rozsądniejszym rozwiązaniem byłoby zakupić sprzęt z drugiej ręki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mocno w plecy jeśli chodzi o moją wiedzę nt sprzętu audio, stąd pytam :) Nie upieram się nad monitorami, podczas studiów mój znajomy miał kiedyś takie w mniejszym pomieszczeniu ok 20m2 i przy niższej cenie miały niesamowity dźwięk. Stąd ciekawość, czy iść w tę stronę, tym bardziej że budżet jak na sprzęt audio jest niewielki. Ale jeśli uważacie, że to bez sensu to jak najbardziej nie będę szedł w tę stronę, a szukał kolumn wolnostojących. Chciałbym, żeby sprzęt dało podłączyć się pod Spotify, miał bluetooth, to jeśli chodzi o funkcjonalność. Słucham każdego rodzaju muzyki, jedyne kolumny jakie miałem to Space i Altus, wzmacniacze Unitra, Diora i tanie Denony. Jakość dźwięku nie była rewelacyjna. Czy polecicie coś w cenie do 5tys zł, co mogło by nagłośnić tak duże pomieszczenie a jednocześnie pozwalało na dobrą jakość dźwięku przy niższej głośności?

I dziękuję za odpowiedzi, to mnie przekonuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...