Skocz do zawartości

Poszukuję firmware do avr X2400H


Mr.O.

Recommended Posts

Witajcie, poszukuję FW do aktualizacji offline (USB) ampla X2400H.
Okazyjnie nabyłem ten model z wgraną wersją : 3.90.50.00 która wyłącza funkcje sieciowe. Niestety nie bangla też firmware restore...

Poza tym urządzenie w pełni sprawne.

Czy ktoś ma może w czeluściach zapisany może FW ? 🙂

Będę wdzięczny za pomoc 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała chryja o to była...

Widzę, że linków nie bardzo mogę odpowiednich wkleić więc nie wiem czy mogę?

ale np tu: https://support.denon.com/app/answers/detail/a_id/7257/~/avr-update-issue-–-june-2020

lub wpisz w google: ATTN DENON AND MARANTZ OWNERS: No network functionality

Fix powinien się dać zaaplikować samodzielnie, Firmware restore zgodnie z instrukcją, ale u mnie niestety nie wykonuje się... :-((((

 

Dnia 29.08.2022 o 08:12, Piotr Sonido napisał:

starej nie mozna.

Zawsze są dostępne nowe wersje.

Szukałem intensywnie, da się nowe? Bo nie musi być stara..., tylko nie znalazłem żadnej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
Dzięki, taki mam plan B :-).

Na razie napisałem do Denona UK, oni jakiś czas temu wysyłali bez problemu, widziałem na zagranicznych forach.
Jak się nie powiedzie, to zadzwonię do Horna, mam tam kawałek ale podwiozę nawet sam.

Dorwałem serwisówkę, polatałem po menu i wali piękny bład firm err...
Więc mam nadzieję że wgranie rozwiąże problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie deal i tak był z tych złotych...
Więc czy zrobię sam - co bardzo lubię, bo cieszy mnie ogarnianie sobie takich tematów, zwłaszcza że mam ku temu jakieś tam doświadczenie - czy zapłacę parę złotych serwisowi za wgranie sofu, czy nawet miałoby tak zostać na zawsze...., deal marzeń :-). Na chwilę obecną ogarnąłem Spotify przez PS4 i w sumie jak dla mnie jest 100% oczekiwanych funkcjonalności.

Nie lubię jednak jak coś nie działa jak powinno, zwłaszcza że tu raczej jest problem FW a nie HW, więc będę działał dalej żeby doprowadzić go do pełnej sprawności 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.a. 200. O ile bez żadnych uszkodzeń. Tylko powiedzieli że średni czas realizacji na razie do miesiąca...

Czekam tylko jak mi odpiszą coś z UK, nie pali się bo działa :-).  Dam im jeszcze z tydzień bo po zgłoszeniu przyszła zwrotka, że mają przedłużony czas odpowiedzi.
Jak się nie odezwą to zawiozę do serwisu 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motywacją do czekania jest to, że trzeba to spakować, zawieźć, i zostawić na pieron wie ile czasu 😉

bo ta mamona to była wliczona w projekt od początku 😉

Tyle że tak długo nie było żadnej muzyki, że żal się teraz tego pozbywać na pieron wie ile - skoro tak na prawdę działa.

Dam im jeszcze z tydzień..., na razie się nie odezwali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Updejcik dla Was:

----------

Thank you for your email



THE STANDARD PROTOCOL NOW IS THAT IF A CUSTOMER HAS ONE OF OUR PRODUCTS THAT HAS AN INTERNET FUNCTION AND THEY ARE NOT ABLE TO UPDATE TO THE LATEST FIRMWARE VIA THE SETUP MENU OR NOT ABLE TO GET THE FIRMWARE FACTORY RESTORE TO WORK. THEN THEY WILL NEED TO TAKE THE PRODUCT TO THEIR NEAREST AUTHORISED DENON DEALER TO GET THE PRODUCT UPDATED PROFESSIONALLY.



I can confirm that sometimes when a firmware factory restore is performed it can sometimes load the old firmware back on but stay in a frozen state. When this happens after waiting over 2 hours then do not touch any of the buttons on the front panel and instead just unplug the AVR-X2400H for 5 minutes and then plug it back into power and then check to see if it works.
 

Very Important:
When performing the firmware factory restore you should not have an ethernet (network) cable in the back of the AVR-X2400H.
Sometimes it can take three attempts of the firmware factory restore before it works.

-----------

A dalej, że jeśli nie pomoże to zapraszamy do autoryzowanego centrum.
Tak więc utwardzili się :-).

Edytowano przez Mr.O.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, ale już wcześniej to robiłem.

Faktycznie miałem podpięty kabel od netu więc odpiąłem. Zgodnie z oczekiwaniami - nic to nie zmieniło 🤣
Jedzie więc do Horna i zobaczymy jak sprawnie to pójdzie.
W sumie mają znośne opinie, to może nie utknie na nie wiadomo jak długo 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...