Skocz do zawartości

Jakie stereo pod telewizor


tlmas

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem zestawu stereo , który bym mógł podlaczyc pod telewizor. Nie jestem żadnym audiofilem chcialbym wzmocnic sygnal telewizora i posluchac cos z płyt równiez. Mieszkanie w bloku. Odleglosc od telewizora 3 metry. Budzet do ik. 3 tysiecy zł . Co polecacie koledzy. Bede wdzieczny za kazdą rade. Pozdrowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2022 o 13:42, tlmas napisał:

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem zestawu stereo , który bym mógł podlaczyc pod telewizor. Nie jestem żadnym audiofilem chcialbym wzmocnic sygnal telewizora i posluchac cos z płyt równiez. Mieszkanie w bloku. Odleglosc od telewizora 3 metry. Budzet do ik. 3 tysiecy zł . Co polecacie koledzy. Bede wdzieczny za kazdą rade. Pozdrowienia.

Można albo mały zestawik stereo postawić jak właśnie Kefy Q350 czy Dali Oberon 1 ze wzmacniaczem Tagi...ale też wspomniane głośniki aktywne jak AudioPro A26,36.

Trzeba posłuchać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć,

spójrz na zestaw Taga HTR-1000CD v2. To pomimo niewygórowanej ceny bardzo dobrze grające urządzenie. Do tego kolumny Kef Q350, może Monitor Audio Bronze 100, Q Acoustics 3020, Pylon Audio Pearl Monitor.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, porównania do naszego salonu.

A moze lepiej dołożyc do Yamahy piano 670 D? Co lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z Yamahy byłbyś zadowolony, jeśli audio nie musi nagłośnić dużego pomieszczenia to taka Yamaha sprawdzi się wg mnie bardzo dobrze. do tego Musiccast świetnie się nada do takiego codziennego odsłuchu muzyki z mediów streamingowych. Niewiele wiem jednak o tych kolumnach z zestawu ale nie wydaje mi się by jakoś strasznie odbiegały jakością od elektroniki. W przyszłości jakbyś potrzebował czegoś więcej to możesz kolumny sprzedać i kupić inne, lub dokupić subwoofer jakby prakowało Ci basu. 
Możesz też poszukać używek i wtedy możliwości się zwiększą :) Yamaha pewnie przypadnie do gustu wizualnie Twojej kobiecie, bo jak wszyscy wiemy to też jest bardzo istotne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...