Skocz do zawartości

Szukam opinni denon AVR-X1700H i kolumny polk monitor xt70


olgierd janiszewski

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie zastanawiam się na lupnem "zestawu startowego" jak w temacie. Szukam opinni czy robie dibry wybór. Mianowicie szukam zestawu na kazdą okazje, zależy mi na tym aby amplituner miał podłączenia gramofonu moim marzeniem by bylo al by mogl obslogiwac zarowno mm ja i mc, ale zdaje sobie sprawe ze cena byla by juz kosmoczna. Kolejnym arutem jest dwkodowanie i przepuszczanie dolby atmos. Mam tez sony md więc wejscie optyczne na ten deck tez jest dla mnie wazne. 

Czy ktos mial do czynienia d tym sprzetem i mogl bypodzielic sie opinią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon i Polk to standardowe połączenie, które w kinie sprawdza się doskonale, biorąc pod uwagę ich stosunkowo niewielką cenę. Dobrze gdybyś mógł posłuchać i porównać te kolumny z np. Wilsonami Raptor, które mógłbyś z Denonem kupić w podobnym budżecie, oba sety grają fajnie i dobrze mieć wybór. Stereo w tego typu sprzęcie jest dodatkiem i nie spodziewaj się fajerwerków po amplitunerze kina. Pamiętaj koniecznie o dokupieniu subwoofera bez niego sporo stracisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczne podłączenie. Ostatnia szansa na zakup.

Kolumny lepsze od podstawowego modelu T50.

Uwazam że w tym zestawie gramofon to bardziej taki wymysł. Ale jak juz chcesz.

Kupisz sobie fajnego taniego Projecta który i tak Ci zostanie do lepszego systemu, może kiedyś

Rozumiem że set 5.1?

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...