Skocz do zawartości

Bluesound 3 do rozbudowy czy onkyo ns6170


Łukasz P

Recommended Posts

Witam. Posiadam wzmacniacz lampowy Yaqin ms30 po kilku modyfikacjach. Monitory Rebel Sentiment 10. Kable narazie zwykle melodika (do wymiany). Poszukuję odtwarzacza sieciowego. W tej chwili testuję bluesound node 3 ale z tidal hifi. Za bardzo mnie nie urzekł. Wygrzewa się drugą dobę. Pytanie czy wymienić go na używany onkyo 6170 czy jest sens dokupić liniowe zasilanie do node z modułem oraz Dac? Wtedy robi się już cena 6k? Czy to będzie zauważalne lepsze granie nizeli onkyo które szanuję za analogowe granie. W tym pułapie 6k można bez problemu dostać pionieer 70a. W marzeniach finalnie rose250 na które mógłbym sobie pozwolić tylko na raty ale czy to już nie jest przerost formy nad treścią w moim przypadku. Lubie analogowe granie z detalami i szeroką sceną (jazz, rock) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W mojej ocenie nie ma sensu dokupować DACa do Bluesounda, ponieważ generuje to dodatkowe koszty. 

Jeśli chciałbyś zachować barwę i poprawić przestrzeń, dynamikę oraz separację instrumentów to spójrz na Silent Angel M1, który dodatkowo posiada bardzo dopracowaną aplikację sterującą, która na bieżąco jest aktualizowana. 

CXN V2 to także bardzo dobre urządzenie ale odchudzi brzmienie zestawu. Jest to streamer stawiający na precyzję, dynamikę i wyciąganie szczegółów z nagrań.  Cambridge 851n był pełniejszy i bardziej dociążony ale niestety produkcja została zakończona. 

Zapraszam po wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...