Skocz do zawartości

Najlepsze budżetowe wzmacniacze? Zapraszamy na film!


Q21

Recommended Posts

Otrzymaliśmy od Was wiele, naprawdę zróżnicowanych pytań, ale to jedno pojawia się niemal pod każdym postem - co z tym budżetowym audio? Czy warto? Czy wygrywa odsłuchy, czy klienci jednak decydują się na droższe modele? Zapraszamy na szczerą opowieść o tym, że każdy sprzęt powstaje z myślą o konkretnym segmencie odbiorców. Sprawdź czy do niego należysz. Aby ułatwić Wam rozeznanie w temacie, Tomek podpowie również, które gatunki muzyczne sprawdzą się najlepiej oraz przedstawi swoje propozycje sparowania wzmacniaczy z konkretnymi kolumnami. Zapraszamy na film:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robert Kalifornia napisał:

A m2si nie załapał się do tego zestawienia bo jest za słaby czy już nie budżetowy?

Niestety nie jesteśmy w stanie nawiązać do wszystkich wzmacniaczy, ponieważ film trwałby dobrą godzinę, a jak dobrze wiemy, nikt by tego nie obejrzał do końca ;). Będzie również w przyszłości film, w którym będzie mowa o tym modelu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kaczadupa napisał:

Fajnie jakby konkurencyjna branża zaczęła nagrywać swoje "szybkie piątki".

Koledzy moi dawni z S4 nagrywają.

Napisze jednak to samo co na sąsiednim forum

Jak te filmy podobają mi się nawet bardziej niż moich byłych kolegów z S4 tak wydaje mi się że czasem w obu przypadkach kończą się pomysły.

Była szybka 5 wzmacniaczy siadło. Obejrzało sporo osób trzeba odświeżyć to inny temat i dalej to samo 

I to 3 wzmacniacze z dystrybucji q21. Moim zdaniem to takie przybliżenie marek. Ale nie wybór czy określenie top 5. Bo to nie ma sensu. Nikt nie weźmie pod uwagę wszystkich możliwych wzmacniaczy bo ich nie ma w ofercie 

A film ma być marketingowy. Ma zachęcić do zakupu w konkretnym sklepie.

Na audio show pochwaliłem autora i chwilę z nim porozmawiałem o filmach. Ale spadek formy widać. 

Moim ale zaznaczam prywatnym zdaniem te filmy idą w złym kierunku. Patrząc przy najmniej na poziom zachodu. 

No chyba że to chwilowa kwestia i będzie powrót na dobre tory.

Ja trzymam kciuki 

Piotr 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...