Skocz do zawartości

Marantz


Tonyrokihorror

Recommended Posts

Witam szanowne grono. Potrzebuje Waszej pomocy! Mam Marantz 6007 z cd6007 i pytanie co z tym zagra? Salon około 30mk, muzyka rożna, ja motorhead, córka queen, żona Anita Lipnicka. Budżet 4tys (nowe, używane) Wiem ze ten model marantza to budżetowy sprzęt ale może coś to „rozrusza”. Proszę Was o rade za czym się rozglądać. Dzięki 

pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tonyrokihorror napisał:

Może z Kef seriiQ zagra ten Marantz? 

Ten Marantz zagra ze wszystkimi kolumnami. Wybierz po prostu takie, których dźwięk i wygląd Ci się podobają. Najlepiej sprawdzając je przed ostatecznym zakupem u siebie w domu.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kraft napisał:

Ten Marantz zagra ze wszystkimi kolumnami. Wybierz po prostu takie, których dźwięk i wygląd Ci się podobają. Najlepiej sprawdzając je przed ostatecznym zakupem u siebie w domu.

Dzięki Panie Kraft, a czy mógłbyś coś doradzić do 4000? Nie chciałbym kupić czegoś co ten wzmacniacz nie ogarnie a panowie w salonach czasem coś muszą „wypchać”😉. Może coś z rynku wtórnego tylko czego szukać?🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat segmentu budżetowych kolumn do 30 m2 nie znam. Nie znam też Twojego gustu i akustyki Twojego pomieszczenie (ważne). Musisz pochodzić po salonach i posłuchać różnych kolumn. Powinno Ci się od tego coś wyklarować, jakiego brzmienia szukasz. Potem możemy konkretyzować. 

Wzmacniacz ogarnie wszystko, co wybierzesz. Tym się nie musisz martwić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...