Skocz do zawartości

Monitory do Denon Ceol n10


Wojtek870

Recommended Posts

Witam 

Jestem tu nowy i nie doświadczony 

Posiadam Denon Ceol N10 i jestem z niego zadowolony wiec nie jestem też wybredny obecnie napędza on Wilson Raptor 5 w pomieszczeniu 16m gra to całkiem fajnie lecz chce już czegoś nowego i z braku miejsca chciał bym wymienić podłogowe na monitory i je powiesić mniej wiecej 1m 10cm nad podłogą  moze ciut wyżej upatrzyłem  sobie kilka modeli:

Jestem w stanie wydać na to około 2800zł 

Ale im mniej tym lepiej (stosunek cena jakość)

KEF Q350 / Dali Oberon 3 - to moje faworyty 

Monitor Audio Bronze 100 / Klipsch RP600m

A może rozważę coś innego lecz patrzę tez na aspekt wizualny ;)

Być może jakiś SUB mini w przyszłości ;) 

 Czego słucham ogólnie wszystkiego ale Przepadam za graniem z orkiestrą symfoniczną / jezz / blus / Rock / Pink Floyd ;)długo by wymieniał. 

Czego szukam napewno wiecej datalu dobrej podstawy basowej i nie męczącego słuchania chciał bym coś z tych 4 modeli i chciał bym dobrze wybrać dla tego tu jestem dodam jeszcze ze moze kiedyś Denon pójdzie na emeryturę i zastąpi go coś innego ale to odległodległy 😄

Dodam też ze ogladam sporo filmów i seriali i tu tez fajnie było by mieć fajne wrażenia. Obecne Wilsony Raptor 5 daja rade przy głośniejszym odsłuchu a ja chce ciszej a lepiej ;)

Z góry dziękuję za pomoc rozważę tez inne propozycje 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje brzmieniowe i system, na pewno polecam wspomniane przez Ciebie Kef Q350, spójrz także na bardzo dobre, duńskie monitory System Audio Saxo 5, które swietnie będą współpracowały z Twoim amplitunerem i zapewnią bardzo spójny, pełny, dobrze dociążony i plastyczny dźwięk. A może bardzo muzykalne Rega Kyte.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz oczywiście indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...