Skocz do zawartości

Dac do laptopa


Adaware

Recommended Posts

@Q21  Dziękuję bardzo za odzew. Rozpiętość cenowa pomiędzy zaproponowanymi dac'ami jest naprawdę spora, pozostaje mi w takim razie dozbierać  i wypożyczyć poszczególne przetworniki na odsłuchy. Jeszcze jedno pytanko, czy kabel analogowy RCA producenta Chord Clearway będzie odpowiedni do tej konfiguracji?

 

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę również o doradztwo ws. listwy z przewodem zasilającym.  Wiem że samoróbka wyszłaby o wiele taniej, ale do tego trzeba mieć pewne umiejętności, których ja niestety nie posiadam. Chciałbym zmieścić się w kwocie do 3 tysięcy. Na oku mam: GigaWatt PF-1 EVO (PowerSync Plus) i Furutech e-TP80 ES NCF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adaware napisał:

@Piotr Sonido Nie miałem świadomości o możliwości rozwiązania mojego problemu za pomocą konwertera USB-SPDIF. Dziękuję za radę.

Chciałbym jeszcze się doradzić, czy warto inwestować w te audiofilskie listwy zasilające, które wymieniłem w poprzedniej wiadomości.

 

Pozdrawiam.

Zdecydowanie warto. Każde zastosowanie "czegoś" wpływa pozytywnie. Jeśli nie chcesz na początek za dużo wydać, to proponuję Ci zakupić podstawową listwę Audioquesta Powerquest 2.https://www.tophifi.pl/przewody/listwy-i-kondycjonery/audioquest-powerquest-2.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adaware napisał:

@Piotr Sonido Nie miałem świadomości o możliwości rozwiązania mojego problemu za pomocą konwertera USB-SPDIF. Dziękuję za radę.

Chciałbym jeszcze się doradzić, czy warto inwestować w te audiofilskie listwy zasilające, które wymieniłem w poprzedniej wiadomości.

 

Pozdrawiam.

Ciesze się że mogłem zatem pomóc.

I zgadzam się z przedmówca że stosowanie kolejnych "czegoś" zmienia brzmienie. Ale czy na plus, czy to usłyszysz, to jest inna kwestia. Listwa to nie jest rzecz którą kupujesz w ciemno. Bez problemu ja po prostu wypożyczasz. Testujesz tydzień , dwa i wiesz.

I tak własnie zrób.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki konwerter usb-optyk polecacie? Planuje podlaczyc laptopa bezposrednio z rn602.

Polaczenie pod wyjscie sluchawkowe do line in yamahy daje slaby dzwiek. Juz lepiej wypapa laptop po hdmi do tv i z tv optykiem do yamahy, a nawet po bluetooth.

Chybaze znacie lepsze opcje na podlaczenie laptopa bezposrednio do yamahy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...