Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darus161

nowy sprzęt nowe płyty

Recommended Posts

Witam wszystkich;)
Ze względu na to, iż stałem się posiadaczem nowego sprzętu audio/stereo chciałbym kupić kilka nowych płytek w dobrej jakości i tutaj pojawia się moje pytanie: Czy znacie jakiś sklep internetowy (lub witrynę) gdzie można przesłuchać płyty? Mogą być nawet jakieś urywki piosenek. Nie chodzi mi tu o żadne piractwo, tylko po prostu kupno płyty to dla mnie spory wydatek i chciałbym dobrze wybraćicon_wink.gif Chodzi mi o coś podobnego jak jest np. w Empikach. Wpisujemy płytę i odsłuchujemy;) Tylko chciałbym to zrobić z domu, aby nikt mi nie przeszkadzał icon_biggrin.gif:D
I drugie pytanko.
Jakie byście polecili płytki? Chodzi o :
blues,
jazz (bardziej spokojny, także śpiewany) i
jakieś utwory skrzypcowe (może być coś w stylu Vanessy Mae, takie skrzypce z czymśicon_biggrin.gif).
Dziękuję za odpowiedz.

Witamy, sklepu to hmm chyba nie polece żadnego , ale z chęcią zerknę na propozycje (jeżeli się pojawią)
Szukasz klimatów wokalno jazzowych.. polecam gatunek muzyki smoothjazz... bardzo go lubie...swego czasu az ..mi zbrzydł icon_smile.gif ale można po czasie powrócić do tego icon_smile.gif i dalej się delektować icon_smile.gif

smoothjazz mówisz;) A jakiś konkretny wykonawca/zespół ? Np. Twój ulubiony??icon_smile.gif A widziałem dzisiaj w Empiku (chyba) Takie składanki: Jazz & City, Blues & city itd. Słuchał ktoś tego?

Czteropłytowa składanka "The Best off - Smooth Jazz".
Niezły wybór, sporo utworów i bardzo rozsądna cena ok. 45zł.

Usłyszałem to u znajomych, potem u kolejnych ... i mam od paru miesięcy u siebie i słucham z przyjemnością icon_cool.gif

Pozdrawiam

Ja od jakiegoś czasu katuję płytę GILMOUR DAVID - LIVE IN GDAŃSK. Stare utwory w nowym wykonaniu jak zawsze bardzo piękne.

Bardzo polecam Miles Davis & Michel Legrand - "Dingo". Niesamowita plyta, a jej utwör "przewodni" jest chyba jednym z najbardziej znanych motywöw jazzowych na träbke.. Kiedys ta plyta byla dosc trudno dostepna (sciägalem z Holandii), ale obecnie nie powinno byc problemu. Naprawde - warto posluchac, potem mozna sie juz nie oderwac. icon_wink.gif Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować