Skocz do zawartości

AMPLITUNER ONKYO TX-SR393


Geothek

Recommended Posts

14 minut temu, lolekdrugi napisał:

Jak już miałbym brać tak niski model to bym wolał Marantza z serii Slim. A tak, dostajesz duże pudło z kiepską zawartością. W Onkyo minimum to seria TX-NR6100 i wyżej.

 

Znalazłem zestaw tego Onkyo z głośnikami TAGA 606 v3 na które poluje i zastanawiam się czy warto tez wymienić mój stary ampli Yamaha HTR 2071

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lolekdrugi napisał:

teoretycznie ten Onkyo jest odrobinę mocniejszy. Na pewno dostaniesz 4K, HDR.

Pytanie jednak czy warto, czy nie lepiej iść w coś lepszego.

Czyli jak już to radzisz żebym sobie kupić osobno nagłośnienie TAGA i później dozbierać do jakiegoś konkretnego amplitunera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Geothek napisał:

Czyli jak już to radzisz żebym sobie kupić osobno nagłośnienie TAGA i później dozbierać do jakiegoś konkretnego amplitunera?

Ja bym na pewno dozbierał do lepszego sprzętu, to fakt. Natomiast kolumny bym celował w coś używanego. Jest spora szansa, że w cenie nowej Tagi dostaniesz dużo lepsze używane. Tam nie bardzo jest się coś zepsuć. Zatem jedziesz, oglądasz kolumny, robisz odsłuch jak wszystko ok, to kupujesz i masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lolekdrugi napisał:

Ja bym na pewno dozbierał do lepszego sprzętu, to fakt. Natomiast kolumny bym celował w coś używanego. Jest spora szansa, że w cenie nowej Tagi dostaniesz dużo lepsze używane. Tam nie bardzo jest się coś zepsuć. Zatem jedziesz, oglądasz kolumny, robisz odsłuch jak wszystko ok, to kupujesz i masz.

Polecasz jakieś kolumny? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...