Skocz do zawartości

Jaki nowy zestaw stereo do 2 500 zł?


Mares

Recommended Posts

Bo ten Loudness działa nieco inaczej niż te które są w guzikach. Ale moim zdaniem całkiem dobrze. Owszem ścisza ale po podkęceniu gałką jest on słyszalny. Zatem pokrętło loudness powinno iść w parze z volume. Nawet jak chcemy grac cicho.

AS 501 z Tesi nie. ale z Aurora 300 albo ELAC B6.2 całkiem fajnie się sprawdzi.

AS 501 ma już złącze optyczne.

Kwestia tez ceny bo Yamaha teraz tania nie jest.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
1 godzinę temu, Artur Charicki napisał:

Jak dla mnie to te tesi są do delikatnej muzyki. Nie mają tego co lubię, energii i mocy. Jak lubisz plumkanie w tle to będzie ok. Wg mnie Aurory 300 są pod każdym względem lepsze a z takim sabajem wyjdzie podobna kwota i granie z jajem.

To prawda. Tesi są do delikatniejszej muzyki. Po za tym są ocieplone, to musi się wpasować w system.

Proponuję Ci do tej listy dołożyć Elac Debut Reference B6 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/elac-debut-reference-b6.html

energii i pary na pewno Ci nie zabraknie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Artur Charicki napisał:

Jak dla mnie to te tesi są do delikatnej muzyki. Nie mają tego co lubię, energii i mocy. Jak lubisz plumkanie w tle to będzie ok. Wg mnie Aurory 300 są pod każdym względem lepsze a z takim sabajem wyjdzie podobna kwota i granie z jajem.

 

21 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

To prawda. Tesi są do delikatniejszej muzyki. Po za tym są ocieplone, to musi się wpasować w system.

Proponuję Ci do tej listy dołożyć Elac Debut Reference B6 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/elac-debut-reference-b6.html

energii i pary na pewno Ci nie zabraknie!

 

 

A czy takie kolumny jak Indiana Line Nota 260 bardziej nadadzą się do słuchania muzyki Soul oraz R'nB z lat 70-90 dziesiątych niz Indiana Line Tesi 261? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mares napisał:

A czy takie kolumny jak Indiana Line Nota 260 bardziej nadadzą się do słuchania muzyki Soul oraz R'nB z lat 70-90 dziesiątych niz Indiana Line Tesi 261? 

Odpuść jedne i drugie i idź w kierunku, któy Ci tu ludzie proponują , albo ELAC albo HECO, ale koniecznie ich najpierw posłuchaj przed zakupem bo wg mnie jedne i drugie wypadną lepiej od Tesi a już nie mówiąc, że lepiej od Nota. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2023 o 19:31, Mares napisał:

Co powiecie na połączenie  Topping Mx5 z Indiana Line Tesi 261 i Wiim Mini.   Będzie to grało w tej cenie dość dobrze? Ten Topping Mx5 jakie ma brzmienie? Wiem ,że Tesi 261 mają ciepły dźwięk 

Topping jest techniczny, ale ogółem pozwala zagrać kolumnom. Posłuchałbym jeszcze Acoustic Energy AE100, Q Acoustics 3020i oraz wyżej wspomnianych Elaców B6. Mamy je obecnie w bardzo fajnej cenie w outlecie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...