Skocz do zawartości

Bluesound Powernode co myślicie?


Karolina Tanika

Recommended Posts

Bluesound Powernode co myślicie? 

Szukam własnie  takiej uniwersalnej nie duzej skrzynki wszystko w jednym  w budzecie  ok 4 tys. z b.dużą funkcjonalnością i przyzwoitym dzwieku .  Obowiazkowy Tidal Conect , łatwa dobra aplikacja, bluetoth dwukierunkowy , Hdmi arc, wyjscie sluchawkowe .  Cos jescze oglądać? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję 

Cabasse Absys  -nie bardzo ,  tylko  ze względu na cenę 

Sosnos  - super , na plus moc, i  nieco nizsza cena niz bluesound  .   Musze poszukać info jak działają aplikacje , i najlepiej posluchac . 
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karolina Tanika napisał:

na plus moc

Tym parametrem się nie kieruj. Zapewniam Cię, że w praktyce nie potrzebujesz tych 256 W, bo będziesz grać z mocami zbliżonymi do 1 W (więc i 77 W BS to aż nadto).

Zwróć uwagę na funkcjonalność, niezawodność, wygląd, cenę. Mocy będziesz miała pod dostatkiem cokolwiek wybierzesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonos jest fajny, sprawdzałem przez chwilkę tez. Ale sie obrazilem, bo jego korekcja akustyki działa tylko z głośnikami made by Sonos :) Ogolnie Powernode to imo świetny sprzęt, sam sie nad nim mocno zastanawiałem i raczej ciężko znaleźć cos jednoznacznie lepszego w takiej formule i budżecie. Jesli nie planujesz jakichś wiekszych, wymagających paczek, to może nawet Powernode Edge by Ci wystarczył. Jest jeszcze HK Citation AMP - (tutaj jednak mozna znalezc informacje o slabym projekcie odprowadzania cieplnego i przegrzewaniu sie urzadzen).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szyt napisał:

Jesli nie planujesz jakichś wiekszych, wymagających paczek, to może nawet Powernode Edge by Ci wystarczył.

Zazwyczaj większe paczki mają wyższą skuteczność i wymagają mniejszej mocy ze wzmacniacza. Wiem - wbrew intuicji, ale za to zgodnie ze wzorami matematycznymi:). Duży robi więcej za mniej. Piękna sprawa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja posiadam Powernode N330 i jako all in one sprawuje się świetnie. Ze starym tv miał czasem problem z uruchomieniem po HDMI arc ale po wymianie na nowy wszystko działa sprawnie. Dźwięk jest ok, niestety nie mam już starego wzmacniacza żeby podłączyć i porównać jak kolumny na nim grają.

Funkcjonalność aplikacji jest świetna, działa bez problemu TV, tidal i FLAC z USB. 

Jedyny minus że jak zgubi sieć to nic nie działa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2023 o 13:53, Piotr Sonido napisał:

Albo jak prądu nie ma. To też lipa.

Ale może pomyślą o tym w jakiejś aktualizacji :P

Czy do Bluesound Powernode można podłączyć gramofon? 

Dnia 26.01.2023 o 16:01, Karolina Tanika napisał:

Bluesound Powernode co myślicie? 

Szukam własnie  takiej uniwersalnej nie duzej skrzynki wszystko w jednym  w budzecie  ok 4 tys. z b.dużą funkcjonalnością i przyzwoitym dzwieku .  Obowiazkowy Tidal Conect , łatwa dobra aplikacja, bluetoth dwukierunkowy , Hdmi arc, wyjscie sluchawkowe .  Cos jescze oglądać? 

 

Kupiłaś ten sprzęt czy coś innego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...