Skocz do zawartości

Magnat MA700 + Heco Aurora 700


Adam1971

Recommended Posts

Zależy jakiego brzmienia oczekujesz. Heco najczęściej łączy się z jaśniejsza elektronika jak yamaha czy cambridge bo są ciemniejsze. Magnat ma raczej spokojna górę i gra ciepłej od wyzej wymienionych więc myślę że to połączenie może być za mało szczegółowe. Zależy co lubisz. Masz już Magnata lub kolumby czy pytasz zawczasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Artur Charicki napisał:

Zależy jakiego brzmienia oczekujesz. Heco najczęściej łączy się z jaśniejsza elektronika jak yamaha czy cambridge bo są ciemniejsze. Magnat ma raczej spokojna górę i gra ciepłej od wyzej wymienionych więc myślę że to połączenie może być za mało szczegółowe. Zależy co lubisz. Masz już Magnata lub kolumby czy pytasz zawczasu?

Mam Kolumny Heco Aurora 700

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobre połączenie, chociaż raczej dla osób, szukających bardziej relaksującego, ciepłego, miękkiego grania. Ale jak najbardziej polecam. Pozostając przy kolumnach Heco, możesz zwrócić jeszcze uwagę na wzmacniacz Cyrus One - bardziej żywy, swobodny. Bardzo często nasi Klienci łączą Heco po odsłuchach z Audiolab 6000A. Najlepiej jednak posłuchaj i wybierze taką konfigurację, jaka będzie Ci najbardziej pasowała,

zapraszam na odsłuchy oraz atrakcyjne, indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...