Skocz do zawartości

Zmiana na stereo


PNG1964

Recommended Posts

Witam

Panowie z paru powodów likwiduję kino i zamierzam pójść w stereo. Obecnie mam denona x2600h który gra z Aurorami 700 które na razie zostają. Zastanawiam się na co zmienić tego Denona, mam parę typów, prosiłbym o radę co wybrać. Dodam że dużo słucham muzyki zwyczajnie z tv you tube:), usb Flac, Tidal (może lecieć z tv) oraz żonka zwykłe radio:) 

Cambridge audio cx61

Magnat ma900

Denon PMA-900hne

Yamaha RN 803D

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowano przez PNG1964
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co lubisz i do jakiej muzyki. Do aurora najczęściej polecą się Yamahę lub cambridge czyli jaśniejsza elektronikę. Ale znam osoby co lubią je z magnatem mr780. Jeśli chcesz dźwięk bardziej detaliczny, jaśniejszy z szybszym basem to yamaha lub cambridge a jeśli wolisz bardziej dociążone brzmienie kosztem mniej wyraźnej gory to może być magnat lub denon. Sprzęt nowy czy uzywany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na dobrym basie, fajnych wokalach oraz szerokiej scenie. Ten Denon co mam wydawał mi się trochę zamulony:)) więc coś co da energii trochę. To tak na tyle co się znam:) Sprzęt raczej nowy ale pewną używką nie pogardzę.

Edytowano przez PNG1964
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Audiolab 6000A lub najnowszy 7000A, to powinno być Twoje brzmienie, bardzo często do Aurory nasi Klienci wybierają Audiolaba po odsłuchach. Jako alternatywa, weź pod uwagę Cambridge Audio CXA61 oraz Magnat MA900 (chociaż z Magnat będzie bardzo spokojnie, ciepło). Jeśli możesz przeznaczyć trochę wyższy budżet, koniecznie posłuchaj świetny polski wzmacniacz Fezz Torus.

Zapraszam na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne, bardzo atrakcyjne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Posłuchaj Audiolab 6000A lub najnowszy 7000A, to powinno być Twoje brzmienie, bardzo często do Aurory nasi Klienci wybierają Audiolaba po odsłuchach. Jako alternatywa, weź pod uwagę Cambridge Audio CXA61 oraz Magnat MA900 (chociaż z Magnat będzie bardzo spokojnie, ciepło). Jeśli możesz przeznaczyć trochę wyższy budżet, koniecznie posłuchaj świetny polski wzmacniacz Fezz Torus.

Zapraszam na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne, bardzo atrakcyjne wyceny.

Dałoby radę u Was zamówić 2 różne wzmacniacze i potem 1 odesłać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...