Skocz do zawartości

Yamaha R-N602 + słuchawki BT


TOMtor

Recommended Posts

Witam

Wspomniana Y ma funkcję "wysyłania" sygnału BT do urządzenia odbiorczego (np. słuchawki BT)

Ktoś z tej funkcji korzysta/korzystał ?

Czy wysłanie po BT dźwięku do np. słuchawek odłącza automatycznie głośniki, czy trzeba je wyłączyć "ręcznie" ?

Czy jakość dźwięku idąca po BT na słuchawki jest porównywalna z tą która idzie po kablu na głośniki z tego amplitunera ?

Mam swoje typy słuchawek BT (nie zależy mi na audiofilstwie, aczkolwiek chciałbym jak najlepszy dźwięk za jak najmniejsze pieniądze 😁  , funkcja wyciszania otoczenia nie jest konieczna, dobrze by było jakby miały duże muszle żeby ładnie się w nich układało ucho)

Mam takie typy:

- Sennheiser HD 350 BT ( ~ 450 zł)

- Audio-Technica ATH-M20xBT (~ 380 zł)

- Creative Zen Hybrid (~ 300 zł)

- B&W Px5 (znalazłem za ~ 450pln)

Znacie któryś z tych modeli ?

Który ew. byście wybrali dla siebie/polecili mi ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jirkash napisał:

Nie jest przeznaczony do słuchawek, więc nie będzie działać. Kropka.

Owtarzam drugi raz. Yamaha R-N602 ma wejście BT, Yamaha R-N602 nie ma wyjścia BT.

Sorry, bez urazy, uwielbiam takich "mędrców"

https://europe.yamaha.com/en/products/audio_visual/hifi_components/r-n602/features.html

https://musiccast.pl/o-musiccast/wyjscie-bluetooth

Kolego, pofatyguj się najpierw zanim coś napiszesz.

Edytowano przez TOMtor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Yamaha BT dziaął dwukierunkowo i jest także wyjsciem!

Z tym że było to pisane tutaj na forum nie działa to ze wszystkimi słuchawkami. Nie odnajdę Ci juz tego tematu ale najlepiej będzie jak wypozyszysz / kupisz z dobrego źródła gdzie możesz oddać.

Nie pamiętam o co tam chodziło. Wersje BT? Chyba coś innego.

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wspomniana Yamahę i czasami używam ze słuchawkami do oglądania filmow jak wszyscy śpią. Bez problemu ustawia się to w aplikacji. 

Jedyny minus to taki, że nie ma możliwości regulacji głośności z poziomu Yamahy/aplikacji, więc tutaj koniecznie słuchawki z regulacją.

12 godzin temu, jirkash napisał:

Nie, BT jest tutaj wejściem audio, a nie wyjściem.

Ta Yamaha (jak większość urządzeń musicast) ma dwukierunkowy BT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 602 na pewno współpracuje z SONY WH-1000XM3 ANC. Podłączenie słuchawek BT nie odłącza głośników. Trzeba je odłączyć ręcznie przyciskiem lub w aplikacji. U mnie regulacja głośności działa z poziomu amplitunera tak gałką jak i przez Muscicast.

Edytowano przez WaldekA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WaldekA napisał:

Cześć. 602 na pewno współpracuje z SONY WH-1000XM3 ANC. Podłączenie słuchawek BT nie odłącza głośników. Trzeba je odłączyć ręcznie przyciskiem lub w aplikacji. U mnie regulacja głośności działa z poziomu amplitunera tak gałką jak i przez Muscicast.

Gałka zmieniasz głośność w słuchawkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2023 o 22:25, jirkash napisał:

Nie jest przeznaczony do słuchawek, więc nie będzie działać. Kropka.

Owtarzam drugi raz. Yamaha R-N602 ma wejście BT, Yamaha R-N602 nie ma wyjścia BT.

dobrze chłopy napisały, działa to, bo kolega używa w RN803 połączenia ze swoimi słuchawkami. Jest też info w manualu in-out BT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WaldekA napisał:

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Faktycznie działa tylko regulacja głośności w słuchawkach..

Tak, też byłby zdziwiony jakby to działało inaczej.

Trzeba mieć to na uwadze przy wyborze.

Tylko nie pamiętam gdzie był ten problem. Mowie najlepiej bylo by wypożyczyć słuchawki dla pewności.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...