Skocz do zawarto┼Ťci

Jaki wzmacniacz do PMC fact 8

grabbo

Recommended Posts

┬áWitam forumowicz├│w.­čľÉ´ŞĆ

Jak w tytule poszukiwany wzmacniacz do kolumn PMC fact 8, w tej chwili m├│j tor streamer silent angel m1t-przez usb do chord qutest-zasilacz tomanek-rca chordcleawey do-Roksan Caspian m1 wersja NG-tellurium q black 2-do PMC Fact8.

Ods┼éuch w pomieszczeniu oko┼éo 30m2 salon po┼é─ůczony z kuchni─ů i otwatrym korytarzem, cz─Ö┼Ť─ç ods┼éuchowa oko┼éo25m2, dywan, itp, kolumny odsuni─Öte od ┼Ťcian oko┼éo 60cm, tr├│jk─ůt r├│wnoboczny oko┼éo 2,5m.

Wed┼éug mnie dobrze si─Ö s┼éucha jest fajna dynamika-drive, wysokie tony┬á ich szczeg├│┼éowo┼Ť─ç i rozdzielczo┼Ť─ç jest ┼Ťwietna doskonale s┼éycha─ç wszystkie drobne d┼║wieki, ┼Ťrednie┬á tony s─ů r├│wniez bardzo dobre g┼éosy brzmi─ů pi─Öknie, bas bardzo zr├│┼╝nicowany, nie wiedzia┼éem do tej pory ┼╝e mo┼╝na mie─ç tak r├│┼╝ne niskie tony- chcia┼ébym ich troch─Ö wi─Öcej jednakÔś║´ŞĆ.

Dlatego pytanie ÔŁô jaki wzmacniacz ­čôó by┼éby lepszy, mo┼╝e jeszcze lepiej by si─Ö wpasowa┼é do pmc, chcia┼ébym spr├│bowa─ç co┼Ť innego, najlepiej wypozyczy─ç i ods┼éucha─ç w domu. Tylko jaki wzmacniacz polecacie do tych kolumn, zastanawia┼éem si─Ö nad Luxman, Accuphase, Lema Tucana 2, Naim, czyta┼éem tez ┼╝e polecaj─ů do PMC wzmaacniacze Bryston.

My┼Ťl─Ö ┼╝e bud┼╝et na nowy klocek to oko┼éo 25tys, mo┼╝e by─ç mniej tym lepiej, mo┼╝e by─ç te┼╝ uzywany tylko wtedy trudniej z odsuchem, niestety.

Fajnie byłoby przed zakupem docelowym porównać kilka wzmacniaczy i wybrać odpowiedni ten który najlepiej by się wpasował.

­čśÄ­čśÄ­čśÄ

Udost─Öpnij na innych stronach

22 minuty temu, kiki2010 napisał:

Zmień kolumny. 

Szczerze m├│wi─ůc nie mam poj─Öcia co chcesz osi─ůgn─ů─ç wzmacniaczem nawet za milion maj─ůc g┼éo┼Ťniczki 14mm na basie.

Te 14mm w PMC robi─ů ciut mniejszy bas jak w Fynne audio 502 SP a tam jest g┼éo┼Ťnik 20mm. Tylko PMC maj─ů┬á z wieksz─ů kulture tego basu, jest o wiele bardziej zr├│┼╝nicowany i nie ma przeci─ůgania basu┬á­čĄ¬.

Wzmacniacz za milion to nie dla mnie┬á­čśĆ.

Po prostu chcę spróbować innego wzmacniacza, caspiana mam juz bardzo długo i chciałbym porównać z innym, stwierdzic czy wymiana ma sens.

To troch─Ö taki na┼é├│g, poniewa┼╝ opr├│cz s┼éuchania co powinno by─ç podstaw─ů melomana -audiofila to d─ů┼╝y si─Ö do coraz lepszego?,mo┼╝e┬á innego? d┼║wi─Öku, spr├│bowania czego┼Ť innego. Wol─Ö taki na┼é├│g -hobby niz na przyk┼éad motory-quady-samochody-tunning.

To hobby wydaje si─Ö bezpieczne bardzo­čśë.

Jestem podobnego zdania. Jak jest fajnie to nie ruszaj.

Mo┼╝esz spr├│bowa─ç Karana on fajnie gra z PMC, Faktycznie Bryston albo Leema Tucana 2.

11 godzin temu, grabbo napisał:

Te 14mm w PMC robi─ů ciut mniejszy bas jak w Fynne audio 502 SP a tam jest g┼éo┼Ťnik 20mm. Tylko PMC maj─ů┬á z wieksz─ů kulture tego basu, jest o wiele bardziej zr├│┼╝nicowany i nie ma przeci─ůgania basu┬á­čĄ¬.

Te┼╝ lubi─Ö te kolumny, bardzo.

I doceniam je za to samo.