Skocz do zawartości

CD player Pioneer Pd 30ae dostępność w PL


Wroty3z

Recommended Posts

Witam, w pierwszej kolejności jako nowy użytkownik chciałbym przywitać się na forum.

 Jestem użytkownikiem Magnata mr 780, podstawowym źródłem muzyki są u mnie płyty CD i nie zamierzam tego zmieniać. Aktualnie korzystam z wiekowego playera Philips CD 910, który docelowo chciałbym zastąpić czymś nowszym – mój typ  to Pioneer PD -30ae, który od około pół roku w PL jest niedostępny. Ostatnio pojawił się z powrotem w niemieckich sklepach:

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5692491_-pd-30ae-b-pioneer.html

w związku z tym chciałbym zapytać przedstawicieli branży, czy ten odtwarzacz pojawi  się również w polskich sklepach -  jeżeli tak to jaki jest przewidywany termin.... Zdecydowanie preferuje zakup w PL ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, 

dziękuje za odpowiedz - do CA AXC35 miałem już jedno podejście ze złym skutkiem - zakupiony egzemplarz przeskakiwał na losowych ścieżkach większości płyt CD (zarówno oryginalnych tłoczonych których mam zdecydowaną większość jak i na CDR - wszystkie w nienagannym stanie). Dokładnie wyglądało to tak, że na losowych fragmentach utworu przeskakiwał na kolejny, bez próby odczytania dalszego ciągu. Na plus AXC 35 - płynnie i cicho działająca tacka. Miałem też podejście do Onkyo C-7030 (ten z kolei wpadał w wibracje na dalszych scieżkach płyt CD, tzn na dłuższych albumach mniej więcej powyżej połowy albumu płyta CD zaczynała stukać).  W obu przypadkach odtwarzacze  odesłałem w ramach 14 dniowego zwrotu konsumenckiego.

Nie chce zakładac nowego wątku,  ale co Pan sądzi o odtwarzaczu CD Taga TCD -50? 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 9.04.2023 o 22:11, Wroty3z napisał:

w związku z tym chciałbym zapytać przedstawicieli branży, czy ten odtwarzacz pojawi  się również w polskich sklepach -  jeżeli tak to jaki jest przewidywany termin.... Zdecydowanie preferuje zakup w PL ..

Cześć,

Pioneera PD-30AE, można już u nas zamawiać, powinien być do dwóch tygodni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...